Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 5. 2014
bezohledný řidič

Podívejte se na feťáka, který zabil policistku! Matku od dvou dětí!

Zdroj: TV Nova

Dostal několikrát zákaz řízení, přesto opět sedl za volant a k tomu ještě pod vlivem drog. Jeho Porušení stálo život nevinnou osobu. Dvě děti přišly o svojí matku.

Nejen mezi strážci zákona panuje velké rozhořčení. A to proto, že muž, který zabíjel, opakovaně dostal zákaz řízení. Přesto sedl za volant. Pod koly tohoto auta zbytečně zemřela policistka a matka dvou dětí. I když se záchranáři pokoušeli o její život bojovat ze všech sil, policistku se zachránit nepodařilo. Žena v nemocnici zemřela. Sloužila u policie 16 let. 


Tento bezohledný řidič může počítat s obviněním z násilí proti úřední osobě. Za smrt policistky by mu měl hrozil trest od 8 do 16 let. Proti jeho činu se na sociálních sítí zvedla už velká vlna kritiky a nesouhlasu s takto mírným trestem. Konečný rozsudek ale určí až soud. 
"Podle dosavadního šetření měla policistka reflexní vestu a na vozidle byly zapnuté výstražné majáky. Policistka rozhodně nepochybila a postupovala podle všech předpisů," uvedl Jan Ptáček, náměstek ředitele pro vnější službu.


Tragická událost, při níž zdrogovaný řidič srazil policistku, zvedla obrovskou vlnu solidarity. Policejní odbory uspořádaly finanční sbírku pro pozůstalé, tedy především pro její dvě děti. Na sociálních sítích se šíří soustrastná vyjádření. 

 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.5. | 09:05 Rafael Komorous
10
Zabývá se v této zemi vůbec někdo tím, kolik lidských životů mají tyto feťácké ...
4.5. | 21:01 mova
-3
K tomu titulku by sedla fotka Pavla Novotného
27.6. | 19:40 kammil1203
2
Náhlasit nevhodný komentář
Každému fet'ákovi přeji pomalou a bolestivou S M R T!!! Nesnáším ty fetky!! Policajty nemusím, ale pokud nějaký fet'ák zaútočí na policistu při výkonu služby, měl by být bez pardonu postřelen např. do kolena, aby zanechal svého jednání!! Tresty pro tyto fet'áky jsou v ČR směšné!!
26.5. | 21:00 jkazatel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Policie jedná se všemi podobnými stejně. Romové, feťáci, muslimové, všichni jsou jaksi vyjímeční. Ale čím ? Že to mají v mentalitě ? Jestliže se napiju, napil jsem se ze svobodné vůle, nikdo mě nenutil. Zodpovídám tedy za sebe, protože mě k tomu nikdo nenutil. Takže plný trest, za vraždu.
5.5. | 09:05 Rafael Komorous
10
Náhlasit nevhodný komentář
Zabývá se v této zemi vůbec někdo tím, kolik lidských životů mají tyto feťácké svině za volantem na svědomí ??? Jistě to není první případ i když obrovsky tragický. KDYBY SE NEJEDNALO O POLICISTKU, ZABÝVAL BY SE TÍM NĚKDO ????? KOLIK LIDÍ ZABILI ZFETOVANÍ NA SILNICÍCH ?
5.5. | 07:59 Miroslav Hanko
8
Náhlasit nevhodný komentář
Česká klasika TY TY TY až když se něco stane tak se to začne řešit.Ten lidskej odpad už měl bit po prvním zakazu odstaven nebo odstraněn?
5.5. | 04:28 javor3
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak ten se z toho po@sere , zabít policajtku to mu dají ostatní osladit a ještě feťák !
4.5. | 23:34 tereziesopkova
6
Náhlasit nevhodný komentář
Měli ho zavřít hned jak sedl po druhé za volant bez papíru tyto lidi ohrožují bezpečnost druhých nevinných lidí možná by se to nestalo že ted chudáčkové malě dětičky jsou bez maminky mám taky tři malé děti je to hrozně nedokážu si představit jak to zvládnou bez maminky je to krutý a tyto lidi kteří ...
4.5. | 23:06 alice novákova
8
Náhlasit nevhodný komentář
Hrozný co si takovej hajzl dovolil, ještě musíme vyčkat, zda to není nějaký synáček někoho vlivného, podle toho se pak bude soudit. Drogu a alhohol, posuzovat jako zbraň, když sedne za volant.
4.5. | 21:16 reypal
7
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám,že se soudce "pochlapí" a vytáne tu nejvyšší kartu.Pokud ne,tak nevím,co by už ten chcípak musel udělat.
4.5. | 21:01 mova
-3
Náhlasit nevhodný komentář
K tomu titulku by sedla fotka Pavla Novotného