Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.8. 2013 10:55
co to znamená?

Podivný flek na krku Moniky Kramné: Byla před cestou do Egypta týraná?

Monika Kramná a její flek
Zdroj: facebook.com
Co je to za flek?

Na jedné z fotek, které si před osudnou cestou na dovolenou dala na Facebook, má Monika Kramná na krku červený flek. Objevily se spekulace, zda nemohla být týraná.

Byla Monika Kramná, která záhadně zemřela v Egyptě, obětí domácího násilí? Nebo ji někdo pronásledoval? Jedna z fotek, které Monika vyvěsila na Facebook, prozrazuje závažné poranění.


Monika má na klíční kosti obří červenou skvrnu, která připomíná modřinu. Krevní sraženina se mohla se objevit po silném stisku.


Vysvětlení může být ale také daleko prozaičtější. Příčinou může být kousnutí hmyzem, spálení od sluníčka, vyrážka, špatně vybarvená fotografie nebo se Monika příliš silně podrbala.
 

Monika Kramná a její flek
Zdroj: facebook.com Co je to za flek?


Kdo ji a její dceru zavraždil a zda to nebyla sebevražda, policie stále neví. Otec pořád zůstává v Egyptě, zatímco jejich těla byla už převezená do České republiky a pohřbena.
 


Čeští ani egyptští kriminalisté stále nezveřejnili výsledky pitev obou těl. Čeští policisté si navíc stěžují, že těla dorazila do Česka se zpožděním a ve stavu, kde už s nimi nemohli téměř nic dělat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kde žije nejvíce domácích násilníků v Česku? Podívejte se, není to ve VAŠEM KRAJ!?

TN.cz