Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.6. 2014 21:39
Smutek v Kladně

Pohřeb Zdeňka, kterého srazili strážníci: Slzy tekly proudem

Zdroj: TV Nova

Zarmoucená rodina dnes pohřbila Zdeňka Krejčího¨- jednatřicetiletého muže, kterého minulý týden srazili strážníci, na přechodu pro chodce v Kladně.

Muž přes veškerou pomoc svědků a přivolaných záchranářů na místě zemřel. Strážníci, kteří v autě jeli, neměli ovšem ani tolik slušnosti, aby poslali kondolence nebo alespoň omluvu.


Se Zdeňkem Krejčím se ale přišlo rozloučit několik desítek lidí. Smutek a slzy bylo jen těžko možné přehlédnout. Celý obřad trval necelou hodinu, zazněla skladba Můj čas od Hany Zagorové, Yesterday od kapely Beatles a na závěr Ave María.


Minulé úterý pozdě večer vstoupil na osvětleném přechodu Zdeněk do vozovky ve chvíli, kdy strážníci jeli k případu. Muž byl na místě mrtvý. Případ prošetřují kriminalisté jako podezření z přečinu usmrcení z nedbalosti, za které strážníkovi za volantem hrozí až šest let vězení.

pez, Tereza Robinson TN.cz

Diskuze

9.6. | 11:55 Test2 test3
0
Náhlasit nevhodný komentář
t
7.6. | 17:39 lukasfjedorovickalasnikov
6
Náhlasit nevhodný komentář
Když zemřela policajtka,tak se organizovaly sbírky...když umře obyčejný člověk,tak se rodině nedostane ani omluvy...kladenská městská policie je banda kovbojů,který nemaj na silnici,co dělat...měli by dostat boty a šlapat chodník...
5.6. | 23:51 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hrozi mu max, 6 let? jako si dela zakon prd el? Vzdyt zabil cloveka? tak tam snad je nejaka sazba nad 10 a vice let. Je jedno ze byl ve sluzbe, stejne jsou to degeni co maj hlidat majetek a ne delat praci policie. Hned za katr at si to tam odsedi jako jini.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme