Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2010 15:36

UTEKL SEXUÁLNÍ MANIAK! Policie prosí o pomoc!

Pátrání: BATBOLD TSOGTBILGUUN
Zdroj: TN.cz

Už několik měsíců pátrají pražští policisté po obzvlášť nebezpečného sexuálním delikventovi, který uprchl z výkonu ústavního ochranného psychiatricko-sexuologického léčení.

To mu v roce 2006 nařídil Obvodní soud pro Prahu 8. Rozsudek potvrdil v roce 2007 také Městský soud v Praze, který jej pravomocně odsoudil pro trestný čin loupeže v jednočinném souběhu s trestným činem znásilnění.

 

"Byl již zletilý, když v Praze 9 znásilnil pětadvacetiletou ženu, vážně ji zranil a oloupil. Obdobného jednání se ale dopustil ještě dříve, než mu bylo patnáct let," informuje pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.

 

Pátrání: BATBOLD TSOGTBILGUUN
Zdroj: TN.cz

 

Na útěku je od 14. února 2010, kdy se nevrátil z povolené vycházky zpět do Psychiatrické léčebny v Praze 8 Bohnicích, kde má ochranné léčení vykonávat. Tím, že utekl, podstatně ztěžuje výkon léčení, neboť neužívá léky a neúčastní se režimové léčby. Tento obviněný mladík trpí patologickou sexuální agresí, která má být tlumena medikamentní léčbou. Jedná se o potencionálně zvlášť nebezpečného sexuálního delikventa. Jeho nekontrolovaný pobyt na svobodě bez příslušné léčby může vést k tomu, že se dopustí další obdobné zvlášť závažné trestné činnosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PÁTRÁNÍ: Roman odešel z domu. Nechal dopis na rozloučenou

 

Na tohoto mladíka je také podána obžaloba. Podalo ji Okresní státní zastupitelství v Chomutově k tamnímu okresnímu soudu. Z obžaloby vyplývá, že se měl v srpnu roku 2008, kdy byl ještě ve výkonu trestu odnětí svobody, společně s dalšími spolupachateli dopouštět brutálního jednání, které spočívalo ve znásilňování a sexuálně motivovaném vydírání vůči spoluvězňům.

 

Tomuto hledanému muži je 19 let, má hubenou, 185 cm vysokou postavu, rovné černé vlasy a černé oči. Popis jeho oblečení není znám.

 

Hledaný se na adrese svého pobytu v ČR nezdržuje, jeho současný pobyt není znám. Kriminalisté nevylučují, že mohl vycestovat z České republiky, mohl by se zdržovat v Mongolsku, anebo na jiném dosud neznámém místě. Jakékoliv informace vedoucí k vypátrání hledaného přijmou pracovníci Služby kriminální policie a vyšetřování Obvodního ředitelství policie Praha III na tel.: 974 858 101, anebo na linku 158.
 

mra TN.cz