Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Publikováno 19. 3. 2014
zvrhlý duchovní

Policie vyzývá ženy: ZNÁSILNIL vás kněz Tvrdoň? Ozvěte se nám!

Zdroj: TN.cz

Zvrhlý kněz Erik Tvrdoň (52), který je obviněný ze znásilnění ženy (37) a zneužití teprve třináctileté dívky, toho má na svědomí asi mnohem více. Policisté proto vyzývají další ženy a dívky, které by mohly mít stejné zkušenosti, aby se jim ozvaly.

Knězovi nebylo mu opravdu nic svaté. Policisté teď hledají ženy, které by mohly být oběťmi sexuchtivého zvrhlíka.
 

"Pokud by nějaká žena či dívka z havlíčkobrodska nebo svitavska nebo z jiných míst měly podobné problémy s mužem, ať se přihlásí na linku 158," vyzývá tisková mluvčí kraje Vysočina Dana Čírtkvá.
 

Tvrdoň to údajně zkoušel i na některé jeptišky ve svém předchozím působišti na svitavsku. Tam také po sobě zanechal miliónové dluhy. Kvůli tomu ho přeložili do Havlíčkova Brodu, jenže právě tam měl dlouhodobě znásilňovat sedmatřicetiletou Petru. Znali se z institutu zasvěcených panen, tedy z uskupení jakýchsi jeptišek mimo kláštery, kam žena také patřila a který Tvrdoň vedl.
 


Navíc televizi Nova se podařilo zjistit, že na stejné ženě měl Tvrdoň provést i nepovolený exorcismus, tedy vymítání ďábla. Přitom tyto intenzivní modlitby mohou být životu nebezpečné a provádět je může jen hrstka speciálně vyškolených kněží.
 

Kněz je stále ve vazební věznici v Hradci králové, soudní znalci teď budou na něj vypracovávat psychologické a psychiatrické znalecké posudky. To bude trvat nejméně měsíc.Teprve poté na duchovního bude podána obžaloba.Tvrdoňovi hrozí až 10 let vězení.
 

TN.cz