Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2012 20:39

Policie zatkla falešného doktora. Za statisíce léčil rakovinu

Zdroj: TV Nova

Policie v pátek zatkla v Praze falešného doktora, který měl léčit rakovinu. Za léčbu požadoval stovky tisíc korun. Podle informací TV Nova se jedná o Jaroslava Ďurčiho.

Ďurči přitom figuroval jako svědek v kauze nejznámějšího českého vězně Jiřího Kájínka. Není to přitom poprvé, co se tento muž za vydával za doktora. Už dříve byl přichycen jako neurolog nebo ředitel zdravotnického zařízení.
 

Starší, seriózně vypadající muž s brýlemi, v košili s motýlkem. Nenechte se ale mýlit. Je to jen nejoblíbenější převlek Jaroslava Ďurčiho. Když ho kriminalisté vedli k dalšímu výslechu, byl zjevně v šoku.
 

Jeho zatím poslední lékařský kousek? Podle kriminalistů nabízel namáčení nohou do jakési tekutiny jako ozdravnou kůru. Když se tekutina nezabarvila, diagnostikoval rakovinu a její bujení pak byl schopen zastavit pomocí těchto ruských léků.
 

PSALI JSME:

Falešný doktor opět v akci! Zkouší podvést další lidi
 

Dnes chtěl za tyto léky 150 tisíckorun, už si je ale neužil. Dejvičtí kriminalisté ho zatkli přímo při prodeji léků v jednom pražském fastfoodu.
 

Zdá se, že tentokrát už zašel falešný doktor hodně daleko a kriminalisté proto budou navrhovat, aby na případný soud čekal ve vyšetřovací vazbě.
 

fim Televizní noviny