Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2012 18:24
NÁSILÍ NA SLUŽEBNĚ

Policista brutálně zmlátil režiséra a půjde před soud

Policista, který brutálně napadl režiséra Tomáše Binteru, pochybil s půjde pravděpodobně před soud. Vyplývá to z vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Celý případ začal v jednom zlínském baru, kde režisér Bintera s kamarádem popíjeli a nechtěli odejít ani po zavírací době. Servírka proto zavolala policisty. Ti na místo přijeli a oba muže zkontrolovali. Nechtěli jim však vrátit doklady. Režisér Tomáš Bintera a jeho kamarád ovšem nechtěli bez dokladů odejít.

 

PSALI JSME:

Zmlácený režisér: Půjdeme na lískárnu, dostaneš nalískáno, řekli mi policisté

 

Pak už prý šlo všechno rychle a podle Binterových slov oba skončili spoutaní na zemi. Tím ovšem případ jen začíná. Před služebnou, kam policisté oba muže převezli, pak jeden z policistů prý Binteru brutálně napadl. Údajně pěstmi i kopanci. Napadený muž dokonce zveřejnil fotku svého zmláceného obličeje. Modřiny a podlitiny jsou na ní evidentní. Léčil se několik týdnů.

 

Podívejte se na reportáž o napadení režiséra Bintery:

 

 

Paradoxní je, že jde o policistu, který před dvěma lety dostal významné ocenění za záchranu dvou lidí z hořícího domu. Ten samý muž teď mohl člověka zmrzačit. Po incidentu ho vedení policie okamžitě postavilo mimo službu, a tvrzení režiséra Tomáše Bintery teď zjevně potvrzuje i generální inspekce.

Martina Julinová tn.cz / hru

Diskuze

17.5. | 08:59 jiří unčovský
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo někdy dělal pořadatelskou službu,tak ví jak tito chytří dokážou provokovat,já bych s nimi souhlasil,doufám,že po té zkušenosti nebude tak sebejistý.Vždyť jenom to,že nechtěl zaplatit a odejít z podniku který měl uzavírací hodinu s příčí zákonu,tak jaké caviky.
17.5. | 07:54 apostolor
1
Náhlasit nevhodný komentář
Policajti neměli to vožralý arogantní režisérský prase vozit někam na služebnu, ale rovnou ho pohodit v polích za humnama mezi prasata bez imitace.
17.5. | 07:09 pivnimuska
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak dopadne po právu každý výtržník. Jen houšť a větší kapky.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple