Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2011 13:15

Policisté pátrají po muži, KTERÝ CHTĚL ZNÁSILNIT DÍVKU (14)! POMŮŽETE?!

Policie vyšetřuje pokus o znásilnění nezletilé dívky.

Ostravští policisté pátrají po muži, který se 19. září před půlnocí pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku. Kriminalisté zajistili i obrazové záznamy, informovala v pondělí policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

 

 

"Dívka se v Ostravě-Hrabůvce vracela v 23.35 hodin kolem komplexu Venuše domů, když za sebou uslyšela kroky a poté ji dosud nezjištěný pachatel uchopil, osahával na genitáliích, přičemž oba upadli na zem. Dívka se okamžitě začala bránit, volala o pomoc a útok se snažila odvrátit kopy. Z místa se jí podařilo utéct," uvedla mluvčí.


 

PSALI JSME TAKÉ:

ZNÁSILNĚNÍ PŘIBÝVÁ! Agresoři si HLEDAJÍ OBĚTI NA FACEBOOKU

 

 

Policii přivolal muž ze sousedního domu, který slyšel volání o pomoc. "Dívka se bránila tak intenzivně, že na místě činu ztratila boty," poznamenala mluvčí.

 

V průběhu prověřování kriminalisté zajistili i obrazové záznamy z okolí komplexu Venuše. "Ze záznamu je patrné, že jde o muže střední postavy, kratších tmavších vlasů, na hlavě má nasazenu kšiltovku. Oblečen byl do modrých riflí, tmavé bundy s kapucí a zipem vpředu po celé délce. Na prsou bundy měl muž větší nápis světlé barvy „Lonsdale“ a světlý, menší nápis či znak měl i na pravém rukávu," popsala mluvčí a dodala, že případní svědci mohou policii informovat na lince 158.

 

Za zločin znásilnění hrozí trest odnětí svobody od dvou do deseti let.

tn.cz / Mediafax