Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2011 13:15

Policisté pátrají po muži, KTERÝ CHTĚL ZNÁSILNIT DÍVKU (14)! POMŮŽETE?!

Policie vyšetřuje pokus o znásilnění nezletilé dívky.

Ostravští policisté pátrají po muži, který se 19. září před půlnocí pokusil znásilnit čtrnáctiletou dívku. Kriminalisté zajistili i obrazové záznamy, informovala v pondělí policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

 

 

"Dívka se v Ostravě-Hrabůvce vracela v 23.35 hodin kolem komplexu Venuše domů, když za sebou uslyšela kroky a poté ji dosud nezjištěný pachatel uchopil, osahával na genitáliích, přičemž oba upadli na zem. Dívka se okamžitě začala bránit, volala o pomoc a útok se snažila odvrátit kopy. Z místa se jí podařilo utéct," uvedla mluvčí.


 

PSALI JSME TAKÉ:

ZNÁSILNĚNÍ PŘIBÝVÁ! Agresoři si HLEDAJÍ OBĚTI NA FACEBOOKU

 

 

Policii přivolal muž ze sousedního domu, který slyšel volání o pomoc. "Dívka se bránila tak intenzivně, že na místě činu ztratila boty," poznamenala mluvčí.

 

V průběhu prověřování kriminalisté zajistili i obrazové záznamy z okolí komplexu Venuše. "Ze záznamu je patrné, že jde o muže střední postavy, kratších tmavších vlasů, na hlavě má nasazenu kšiltovku. Oblečen byl do modrých riflí, tmavé bundy s kapucí a zipem vpředu po celé délce. Na prsou bundy měl muž větší nápis světlé barvy „Lonsdale“ a světlý, menší nápis či znak měl i na pravém rukávu," popsala mluvčí a dodala, že případní svědci mohou policii informovat na lince 158.

 

Za zločin znásilnění hrozí trest odnětí svobody od dvou do deseti let.

tn.cz / Mediafax

Diskuze

18.10. | 09:12 podbaba
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co by dělala 14letá o půlnoci venku...šla jistě z doučování u kamarádky....buď je to pěkné kvítko,nebo totální blb, v Ostravě a o půlnoci venku jsou jen ku*vy a zloději...jo a občas i nádražáci.
17.10. | 16:03 libor sliva
0
Náhlasit nevhodný komentář
A co nato rodiče??? Pulnoc a venku!To ja nemam odvahu jit přes Ostravu o pulnoci!Tam je strach jit vedne,natož v noci.
17.10. | 13:00 jankujovi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jako je to síla,chlapovi bych mu ho uřizla a bylo by.Ale fakt nechápu,jak 14 letá holka může chodit po venku a ještě v tuto dobu. Mě to udělat holka,že dorazí tak pozdě,tak jí zmaluji zadek,že si na něj měsíc nesedne. Já sama mám dvě děti a holky,a určitě až budou větší a nedorazí v tu dobu co ...
17.10. | 11:41 jana7521
0
Náhlasit nevhodný komentář
...no tot je otázka....zase jedno zdržení slečny o půl noci a hned je tu pokus o znásilnění...proboha holky....najděte si lepší lži...
17.10. | 11:30 deboraaah1
0
Náhlasit nevhodný komentář
tomu chlapovi by mu měli jeho "ozdobu" uříznout a ho pak oběsit. Nejspíše ale,až ho najdou, zjistí že je božatko nemocný,že trpí nějakou úchylkou, a my na něj budeme platit....jééé,jak je u nás"fajn"....
17.10. | 10:19 johanek danilovic
0
Náhlasit nevhodný komentář
co to je kdyz 14 leta holka chodi po venku o půlnoci se musím fakt smát
17.10. | 10:15 mileen
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co dělala školačka v tuto dobu venku?Zajímavé!