Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 6. 2013
policie pátrá

POMOZTE! Ivana zmizela v pondělí cestou do školy, neviděli jste ji?

Pohřešovaná Ivana Dvořáková
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaná Ivana Dvořáková

Policie intenzivně pátrá po sedmnáctileté Ivaně Dvořákové z Tehova u Prahy. Ivana odešla v pondělí 17. května na zkoušku do školy na Praze 8. Do školy však nedorazila a už ji od té doby nikdo neviděl.

Ivana Dvořáková je 160 až 168 centimetrů vysoká. Je střední postavy, má černé vlasy a hnědé oči. Ivana má trvalé bydliště v Tehově u Říčan u Prahy.

 

Pohřešovaná Ivana Dvořáková
Zdroj: Policie ČR Pohřešovaná Ivana Dvořáková

 

Ivana v pondělí ráno odjela do Prahy do školy. Navštěvuje kadeřnické střední odborné učiliště na Praze 8. Ve škole měla ten den vykonat ročníkovou zkoušku. Ve škole ji však už nikdo neviděl.

 

Podle dostupných informací mohou být motivem jejího odchodu neshody v rodině. Jakékoliv informace k pohřešované dívce prosím sdělte na linku 158 nebo na OOP Říčany 974 881 730.

tn.cz / hru

Diskuze

8.5. | 16:20 franta skocdopole
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den prosím o okamžité smazání této zprávy jelikož Ivana už se dávno přihlásila na policii. Utekla jenom pouze pro to aby byla se svým přítelem když jí to rodiče nedovolovali. Dnes už je Ivě dávno 18 let a je v naprostém pořádku nechápu jaktože vás policie neinformovala když Iva už od konce ...
21.6. | 19:26 Jevgenij Dragunov
-32
Náhlasit nevhodný komentář
Ježíš a to se máme pos®at nebo co? Kdyby ji rodiče líp vychovali tak by nezdrhla. Vaše starosti na naše hlavy......
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme