Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2013 21:21
otřesná vražda

Policie: Čtyřletou holčičku z České Lípy zavraždila matka!

Zdroj: Ivan Berka

Policie už zná totožnost vraha čtyřleté holčičky za České Lípy. Reportérovi TV Nova potvrdilo státní zastupitelství, že policie podezírá matku zabité dívenky.

Strašlivá vražda otřásla celou Českou Lípou. Pořezanou čtyřletou holčičku našel doma muž - možná to byl i její otec. Matka mrtvé dívky ležela na posteli s hlubokými řeznými ránami a byla prý velmi zmatená.

 

Policie ihned začala tento hrůzný čin vyšetřovat. Záchrana zraněné holčičky byla bohužel už nemožná. Žena, která nejprve se záchranáři komunikovala, zkolabovala a byla odvezena do liberecké nemocnice.

 

 

Policie ihned začala pracovat s několiky vyšetřovacími verzemi. Jednou z nich byla i možnost, že dívku zabila právě její matka a pak se sama pokusila o sebevraždu. Policie dlouho nechtěla k případu uvést žádné bližší informace. Nyní se však podařilo zjistit, koho muži zákona podezřívají.


18

GALERIE: V České Lípě zavraždili čtyřletou holčičku

Zdroj: facebook.com

Tragédie v České Lípě - 4

Hodnocení:

 

Státní zastupitelství dnes potvrdilo reportérovi TV Nova, že policie skutečně podezírá matku holčičky. Podle krajského státního zástupce Martina Tvrdíka ženě hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest. "Soudem bylo dnes rozhodnuto, že byla vzata do vazby," uvedl Tvrdík.

tn.cz / hru