Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Aktualizováno 4.4. 2012 17:13

POZOR! Tahle bestie lákala v Praze chlapce (10) do auta. Pomozte ho chytit!

Pražským kriminalistům se podařilo sestavit identikit muže, který měl v polovině března v Praze 4 lákat do auta desetiletého chlapce. Ve středu to oznámila vedoucí krajského oddělení mravnostní kriminality Alena Kolářová.

Událost byla policistům nahlášena v úterý 13. března ráno. Muž ve vozidle Škoda Felicia zastavil na konečné zastávce MHD linky 148 v Podolí a do auta lákal chlapce na cukrovinky. "Muž měl krátké černé vlasy, na nose pihu a na sobě tmavě zelenou mikinu, černé šusťákové kalhoty," uvedla tehdy mluvčí policie Andrea Zoulová.

 

Minulý týden se s pomocí zmíněného chlapce podařilo kriminalistům získat podrobný popis pachatele, ze kterého vytvořili identikit. Policisté se proto obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při zjištění jeho totožnosti.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Školáky děsí pedofil. Chlapce láká na videohry

 

Kromě tohoto případu se kriminalisté zabývají obdobnou záležitostí, která se odehrála o den dříve v Praze 6 - Dejvicích. Tam se neznámý člověk pokusil do Škody Octavia nalákat teprve osmiletého chlapce. Muž mu nabízel návštěvu u něj doma a ukázku počítačových her, chlapec se ale přesvědčit nenechal a věc oznámil rodičům. Zda se jednalo o stejného pachatele, policie zatím nezjistila.

tn.cz / mediafax / hru