Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.3. 2014 12:34
kauza egypt

PŘÍPAD KRAMNÝ: To DIVADLO dohraje až do konce, tvrdí elitní vyšetřovatel

Petr Kramný a jeho žena Monika
Zdroj: facebook.com

ANKETA: Když se člověk dostane do situace, v jaké je Petr Kramný, má v podstatě dvě možnosti. Buď se složí a "zabalí" to a nebo celé divadlo dohraje až do vynesení rozsudku.

Anketa

Hraje Kramný divadlo?

Hlasovalo 4579 lidí.
Petr Kramný, o kterém je policie přesvědčena, že je vrah a elektrickým proudem popravil manželku a zabil také dceru, stále tvrdí, že nic neudělal. Že jeho rodinu někdo v Egyptě otrávil. A že šlo osudnou noc o život i jemu a otravu přežil jen náhodou.
 

Už v Hurghádě, kde ho byl navštívit reportér TV Nova Martin Kočárek, se Kramný choval podivně. Brečel jen tehdy, když mu to připomněli novináři. A když se psalo, že své holky neoslovuje jménem, začal najednou používat jména Monika a Klárka.
 

Mám děsivý vzkaz od duše Moniky Kramné, tvrdí jasnovidka. Více zde!
 

Drtivá většina veřejnosti má pocit, že Petr Kramný od tragického dne 30. července hraje na veřejnosti divadlo milujícího a zdrceného otce, ale pravda se skrývá jinde.
 


 

"Když člověk dojde do situace, kdy bude hrát to divadlo, musí ho dohrát až do konce, tedy až do soudu," popsal Kramného rozpoložení pro Blesk bývalý elitní kriminalista Karel Malý a dodal, že dokonalý zločin v podstatě neexistuje, že pachatel vždy udělá nějakou chybu.
 

57 tajných milenců? Kolik chlapů se točilo kolem Moniky Kramné?
 

Pokud bude Petr Kramný odsouzen za vraždu Moniky Kramné a její dcery Klárky, musí počítat s vysokým trestem. Právníci se shodují, že mu reálně hrozí doživotí. Advokát Jaromír Richter ale věří, že Kramného dokáže z basy dostat na svobodu - více ZDE!

 

 

sta TN.cz