Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 2. 2014
Smrt češek

Přiznal se už Kramný? A jaké má policie důkazy? Šéf českých vyšetřovatelů promluvil

Zdroj: TV Nova
Témata:

Už to skoro vypadalo, že případ záhadné smrti dvou Češek v egyptské Hurghady půjde k ledu. Ve středu ale čeští policisté zadrželi a obvinili z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky Petra Kramného! Šéf moravskoslezských vyšetřovatelů prozradil podrobnosti o případu.

Podle české policie zavraždil Moniku a Klárku v egyptské Hurghadě manžel a otec Petr Kramný! Ve středu ho zadrželi a sdělili mu obvinění z tohoto závažného činu. Podle šéfa moravskoslezské policie Tomáše Kužela jsou důkazy přesvědčivé.
 

Na základě jakých důkazů byl Petr Kramný obviněn, jsou to informace získané v České republice, nebo pocházejí od egyptské policie?
 

"Konkrétně se k důkazům vyjadřovat nemohu. Jsou to ale materiály, které shromáždili Policií České republiky a v České republice."
 

Jak dlouho byl Petr Kramný vyslýchán, a přiznal se?
 

"Byl vyslýchán v řádu hodin. O přiznání nebo nepřiznání nebudu teď spekulovat. Omlouvám se."
 


Jak Petr Kramný spolupracuje s vyšetřovateli?

 

"Je to standardní procesní úkon, měl možnost se vyjádřit k celé věci. Následně byl obviněn, za což mu hrozí až výjimečný trest."
 

Ten čin byl spáchán v Egyptě, ale většinu důkazů shromáždila česká policie, jsou podle vašeho mínění natolik přesvědčivé, že obstojí u soudu?

"Kriminalisté pracovali velmi tvrdě v průběhu sedmi měsíců a jsou přesvědčeni, i já jsem přesvědčen z podkladů, které jsem viděl, a které předložili, že obviněnému bylo sděleno obvinění po právu."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Uf, to bylo o fous! Podívejte se na video, jak policistka oživila batole

Rychtáře už zase řeší policie! Tentokrát za nacismus!

tn.cz / TV Nova