Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 3. 2014
šokující zjištění

Prodavačka vyhnala lupiče z krámu. Teď zjistila, že to byl její kamarád

Zdroj: TV Nova

V lednu jsme vás informovali o odvážné prodavačce, která vyhnala lupiče z obchodu. Policisté ho nyní dopadli. Prodavačce se nejdřív velmi ulevilo. Když ale ze záběrů TV Nova zjistila, že lupičem byl její kamarád, rozplakala se.

Maskovaný lupič si vybral samoobsluhu v Mladé Boleslavi, kam vešel o půl deváté večer. "Hodil mi na pult kus papíru a na něm bylo napsáno: Otevři kasu nebo tě podříznu!" popisovala přepadená prodavačka Kamila Koutková. Většině z nás by se hned podlomila kolena. V křehké ženě se ale lupič spletl.

 

"Já jsem mu řekla, že mu ji neotevřu. On sebral ten papír z pultu a začal utíkat," pokračuje prodavačka, která se ihned vydala z lupičem. Tloukla ho novinami a snažila se mu strhnout kuklu. Lupič na útěku zahodil tašku a to se mu nevyplatilo. "Na místě byl zajištěn biologický materiál, ze kterého se podařilo stanovit profil DNA," vysvětluje kriminalista Josef Houžvic.

 

Policisté si pak pro něj rovnou dojeli na ubytovnu. Zapírat nemělo cenu. "Byl vyslechnut a poté se pod tíhou důkazů k činu doznal," pokračuje kriminalista. Přepadená prodavačka z toho pochopitelně měla velkou radost. "To je úplně super. Super. Už budu mít klidný noci. Báječná zpráva pro mě," radovala se.

 

 

Mladá žena byla samozřejmě zvědavá, kdo ji přepadl, tak jsme jí muže eskortovaného policisty na soud, ukázali. Její reakce byla překvapivá. "Cože? Paní vedoucí, to je ten s tou kérkou!" Teď už jí bylo jasné, proč na ni při loupeži nemluvil.

 

"Byl to stálý zákazník odsud. Skamarádil se se mnou. Bavil se se mnou, přidali jsme se i na facebooku jako přátelé, chodil sem hodně často, pak se tady dlouho neukázal dlouho. No mám t toho šok. To je úplně neskutečný," vykládala šokovaná prodavačka.

 

Mladá žena se teď musí smířit s jednou věcí. Že ne každý, kdo se tváří jako kamarád, jím ve skutečnosti musí být. Pachateli teď hrozí až 10 let vězení.

Ivan Berka tn.cz / hru
Reklama