Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2014 13:51
praha

Řidič v černém BMW zabil ženu čekající na autobus a utekl

Zdroj: TN.cz
Témata:

Osobní auto nad ránem srazilo a zabilo v Praze na náměstí Kinských dívku, která stála na zastávce MHD. Řidič od svého BMW utekl, policie ho hledá.

Policejní mluvčí Jana Rösslerová řekla, že zemřela mladá žena narozená v roce 1993. Na místě jsou podle mluvčí kromě dopravních policistů i kriminalisté.


"Z dosud nezjištěných příčin najel mladý řidič do autobusové zastávky poblíž Švandova divadla a střetl se tam s mladou chodkyní. Přivolaní zdravotníci se snažili teprve jednadvacetiletou ženu zachránit, ta ovšem utrpěla bohužel velmi vážná zranění, kterým na místě podlehla," upřesnila mluvčí.


Vzhledem k tomu, že mladý řidič podle svědků od nehody utekl do nedalekého parku, hledá ho na místě i psovod. Je také možné, že šofér utekl proto, že byl pod vlivem alkoholu, což tvrdí i svědci.
 

Řidič zabil ženu čekající na tramvaj a utekl
Zdroj: TN.cz


Podle informací TN.cz je prchajícím čtyřiadvacetiletý Marek P. Na sobě má tříčtvrteční kostkované kalhoty, bílé tričko, černou vestu. Vlasy má černé, ostříhané na ježka a s sebou prý bílého stafordského teriéra.


Nehoda se podle údajů na webu jednotného systému dopravních informací stala před tři čtvrtě na pět ráno.
 

ZNÁTE ŽENU, KTERÁ ZEMŘELA DNES RÁNO NA PRAŽSKÉM SMÍCHOVĚ, NEBO ŘIDIČE, KTERÉMU PATŘÍ LUXUSNÍ BMW A OD NEHODY UTEKL? OZVĚTE SE NÁM DO REDAKCE NA ZPRAVY@NOVA..CZ NEBO NA TELEFON 602 756 535


Případů, kdy řidič z místa havárie uteče, se v posledních týdnech stalo několik. V neděli 20. července zranil osobní vůz v Hybernské ulici v Praze šest chodců. Z místa nehody pak utekl. Policie ho dopadla, za trestné činy neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví mu teď hrozí až osm let vězení.
 

113

GALERIE: Nehoda v Praze, při níž řidič BMW srazil a zabil mladou ženu na zastávce MHD

Zdroj: Praha.cz

Nehoda v Praze - 3

Hodnocení:


Rovněž v červenci dvaadvacetiletý muž z Jáchymova v obci Otovice u Karlových Varů srazil a vážně zranil cyklistu. Podle policie se z místa nehody se snažil ujet, navíc byl pod vlivem drog. Nyní mu hrozí pět let za mřížemi. Jen o několik dní dřív pak někdo v Hrádku nad Nisou srazil jednadvacetiletého chodce, který následkům zranění podlehl. Také tento řidič z místa nehody ujel.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nový klip Rytmusova Kontrafaktu láme rekordy: Zpěvák v něm rozmlátí BMW

Těžká bouračka Filipa Renče: Z kola ho sestřelila dodávka!

pez