Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2013 20:02
chtěl vraždit

Rodinná tragédie: Muž chtěl ubodat manželku, pak si bodl nůž do srdce

Zdroj: TV Nova

Rodinná tragédie se stala v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Muž tam pobodal svoji bývalou manželku, ta naštěstí stihla utéct a útok přežila. On sám ale poté v domě spáchal sebevraždu.

Žili spolu dlouhá léta. Už tehdy se ale podle sousedů manželé hádali a klidněji prý nebývalo ani po rozvodu. Minulé úterý problémy vyvrcholily. Muž bývalou manželku napadl u ní doma, když přijel na návštěvu, bývalí manželé se pohádali. Během prudké hádky vzal do ruky nůž a několikrát svou bývalou manželku bodnul. Té se naštěstí podařilo utéct k sousedům.

 

Bývalý manžel si poté asi uvědomil, co udělal a v domě spáchal sebevraždu. Stejný nůž, kterým předtím útočil, si bodnul přímo do srdce.

 

Žena už by měla být z nemocnice doma, před domem stojí dokonce její auto nikdo ale neotvírá. Co se v domě přesně stalo, ví jen ona sama. Podle sousedů,ale za většinu hádek mohl právě její bývalý manžel, který si podle nich často a rád přihnul.

 

Žena je na tom podle informací televize nova psychicky stále velice špatně. Je otázkou, jestli na otřesný zážitek vůbec někdy dokáže zapomenout.
 

TN.cz