Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2013 20:02
chtěl vraždit

Rodinná tragédie: Muž chtěl ubodat manželku, pak si bodl nůž do srdce

Zdroj: TV Nova

Rodinná tragédie se stala v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Muž tam pobodal svoji bývalou manželku, ta naštěstí stihla utéct a útok přežila. On sám ale poté v domě spáchal sebevraždu.

Žili spolu dlouhá léta. Už tehdy se ale podle sousedů manželé hádali a klidněji prý nebývalo ani po rozvodu. Minulé úterý problémy vyvrcholily. Muž bývalou manželku napadl u ní doma, když přijel na návštěvu, bývalí manželé se pohádali. Během prudké hádky vzal do ruky nůž a několikrát svou bývalou manželku bodnul. Té se naštěstí podařilo utéct k sousedům.

 

Bývalý manžel si poté asi uvědomil, co udělal a v domě spáchal sebevraždu. Stejný nůž, kterým předtím útočil, si bodnul přímo do srdce.

 

Žena už by měla být z nemocnice doma, před domem stojí dokonce její auto nikdo ale neotvírá. Co se v domě přesně stalo, ví jen ona sama. Podle sousedů,ale za většinu hádek mohl právě její bývalý manžel, který si podle nich často a rád přihnul.

 

Žena je na tom podle informací televize nova psychicky stále velice špatně. Je otázkou, jestli na otřesný zážitek vůbec někdy dokáže zapomenout.
 

TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.