Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.7. 2013 13:28
videorozhovor kde je iveta?

Rychtář o Macurovi: "Ivetu odvedl jako psa na vodítku. Jestli jí něco udělá, zabiju ho!"

Zdroj: TV Nova

Josef Rychtář, nyní už pravděpodobně bývalý přítel Ivety Bartošové, promluvil na kameru TV Nova o únosu Ivety Bartošové. Nelichotivě se vyjádřil také o jejím údajném únosci Zdeňkovi Macurovi. "Jestli pan Macura Ivetě něco udělal, zabiju ho," nechal se slyšet Rychtář.

Ivetu Bartošovou odvezl ve středu večer její obdivovatel Zdeněk Macura z domu v Uhříněvsi, kde zpěvačka bydlí s Josefem Rychtářem. Ten o jejím plánovaném útěku (únosu) dopředu samozřejmě nic nevěděl a po návratu do prázdného domu ho čekal pořádný šok. Po Ivetě bylo v dnešních ranních hodinách vyhlášeno celostátní pátrání. Už bylo ovšem odvoláno - více o výsledcích pátrání po Ivetě Bartošové čtěte zde!

 

Josef Rychtář má na Zdeňka Macuru pořádnou pifku. "On jí odvedl jako berana, jako psa na vodítku," neskrývá svůj vztek. "Jestli pan Macura Ivetě něco udělal, zabiju ho," nechal se slyšet Rychtář.

 

Podívejte se, jak Josef Rychtář vyhrožuje Zdeňkovi Macurovi:

 

Rozhovor s Josefem Rychtářem vznikl včera ve večerních hodinách, kdy nidko nevěděl, kde se Iveta Bartošová nachází - pozn. red.

 

 

"Je to velmi závažný čin, kdy Iveta Bartošová o sobě nedává známky kontaktu, pohybu, kde by se nacházela. Neposkytla informaci ani Arturovi, ani své mamince. Já mám opravdu důvodnou obavu o její zdraví a život," neskrývá Rychtář své obavy. 

 

Vy si myslíte, že byla unesena?

Byla, protože si myslím, že pokud by nebyla snížena její rozpoznávací schopnost, že by s panem Macurou rozhodně neujela.

 

 

Jak je možné, že není teď u něj doma? Kde by mohla být?

Pan Macura je náboženský orientovaný. Nedovolím si hodnotit, jakého charakteru. Ale nicméně ta jeho víra, zaujatost vůči Ivetě a to, co dva roky předváděl, tak si dovolím tvrdit, že se mu splnil sen, že si jí odvezl na neznámé místo a tak jí tam prostě drží proti její vůli.

 

Bojíte se, že je ohrožená na životě? Že jí mohl něco udělat?

Rozhodně. Rozhodně se bojím už jen toho, že nebude mít léky. A nedej bože, aby jí podával třeba i alkohol, který ona jednoznačně nesmí, tak jí ohrožuje na životě.

 

Jak jste na tom vy? Jak to řešíte?

Jsem na tom psychicky špatně. Já samozřejmě nemůžu udělat kroky, které bych možná udělal. A protože je nemůžu udělat, využívám toho práva, kdy tady máme policii. Já policii věřím, že bude konat a zjistí, kde se Iveta nachází. Požádal jsem, aby přijela i záchranná služba, aby Ivetu prohlédla. Aby jí poskytly první pomoc, protože si myslím, že to bude potřeba.


Vy jste u toho byl, když Ivetu odvážel? Jak to bylo?

Já jsem bohužel přijel k domu, kde pan Macura stál. Já jsem tedy do vozidla neviděl, kdy bych Ivetu spatřil, proto jsem v klidu zacouval do dvora rodinného domu v Uhříněvsi a domníval jsem se, že Iveta je doma. Ona tam bohužel nebyla. Protože tam nebyla ani fenka Geisha, tak jsem se domníval, že šla na procházku k rybníku. Tam jsem bohužel objevil jenom Geishu samotnou. Proto jsem se vrátil domů, volal jsem Ivetě na telefon. Ten už byl nedostupný, vypnutý a doma nebyla. Z toho jsem usoudil, že ji pan Macura odvezl. Ono se to i potvrdilo následující den, kdy pan Macura vydal jakési prohlášení, že Iveta spí a aby je neobtěžovali. Takže tam pan Macura jednoznačně přiznává, že je Iveta v jeho moci.

 

Jak to s Ivetou dopadne? Skončí nakonec u Zdeňka Macury, nebo se vrátí k Josefu Rychtářovi? Nebo se objeví někdo další? Diskutujte pod článkem nebo na našem Facebooku zde! Celý případ i nadále sledujeme!

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Byla jsem husička, a tak mě mlátil

VÁŠ PŘÍBĚH: Osm let ran a kopanců. Mám hrůzné následky!

Zmeň svoj osud k lepšiemu!

TEST: Jaký je tvůj osud v lásce?

Bojová umění, která vás naučí zabít na sto způsobů

tn.cz / hru