Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.7. 2012 18:11
Otřesné vzpomínky Dary Rolins

Rytmus měl nehodu! Zrušil auto za 5 milionů

Zdroj: TV Nova

Slovenský rapper Rytmus (34), partner zpěvačky Dary Rolins (39), měl nehodu. Pod kola jeho luxusního vozu za pět milionů korun vběhla srna.

Při cestě na jih Čech havaroval Patrik Rytmus Vrbovský. Luxusní auto za 5 milionů korun je na odpis. Serveru Prask.tv informaci potvrdila manažerka Dary Rolins Eva Skallová.

Reklama


"Je to tak, Rytmus skutečně boural," řekla s tím, že kolize si naštěstí vyžádala pouze škodu na autě, Rytmusovi alias Patriku Vrbovskému se nic nestalo.

Dara Rolins
Zdroj: YouTube.com

I tak to ale muselo drsného rappera pořádně zabolet. Vymazlený vůz Bentley si totiž pořídil teprve k loňským vánocům, a dal za něj podle odhadů více než pět milionů korun. Vzhledem k tomu, že auto po něhodě z místa museli odtáhnout, odhaduje odborník škodu také až v řádu milionu.

Rytmus a bentley
Zdroj: isifa.com Rytmus a bentley

Pro Daru Rolins je situace o to víc stresující, že sama má ještě v mysli dva roky starou nehodu, kdy svým autem srazila motocyklistu, který zemřel.
 

[IMAGEBOX_849352]
Dara MÁ PROBLÉM! Policie ji znovu obvinila!

[IMAGEBOX_849352]


V současnosti se blíží další série soudů, které mají definitivně zjistit, na čí straně byla při nehodě vina. Sama zpěvačka od počátku tvrdí, že nehodě nemohla zabránit, což odmítá protistrana - vdova po oběti nehody Olga Rotreklová.

mac Prásk.tv
Reklama