Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Aktualizováno 1.1. 2015 23:09
Tragický konflikt

V Třebíči zabíjel zpěvák známé kapely! Nejprve zpíval, pak bodal

Zdroj: TV Nova

O silvestrovské noci došlo k tragédii před barem Sandra v Třebíči na Komenského náměstí. Podle informací portálu TN.cz tam zabíjel zpěvák skupiny Masový Wrazi Marek Teplý. Nejprve zpíval o zabíjení, pak sám vraždil.

Říká si El Marón (vlastním jménem Marek Teplý) a se svým uskupením Masový Wrazi objíždí Českou republiku a zpívá o mučení, znásilňování a zabíjení. O silvestrovské noci v Třebíči ale přešel od slov k činům. Před barem Sandra podle kriminalistů pobodal šestatřicetiletého muže, který zraněním podlehl. 
 

"Při konfliktu s jiným mužem utrpěl bodné poranění, jemuž pak v nemocnici podlehl. Podezřelého z vraždy zadržely na místě přivolané policejní hlídky," sdělila mluvčí policie Dana Čírtková.
 

Podle informací portálu TN.cz se útočník i oběť znali a večer se pohádali. Oba byli pod vlivem alkoholu. O rapperovi se v okolí traduje, že měl s alkoholem velké a dlouhodobé problémy. 
 

MÁTE BLIŽŠÍ INFORMACE? FOTKY ČI VIDEO Z TŘEBÍČE? OZVĚTE SE NA ZPRAVY@NOVA.CZ
 

19

Vražda v Třebíči

Zdroj: YouTube.com

El Marón - 2

Hodnocení:


 

Incident se stal na Komenského náměstí krátce v noci na středu po 2. hodině. "Kriminalisté důkladně ohledali místo činu, vyslechli všechny svědky události a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu vraždy," uvedla Čírtková.

 

 

Dodala, že bližší informace k případu zatím policie nebude zveřejňovat. Dvaatřicetiletého muže ve čtvrtek ráno policisté obvinili z vraždy. Dále se bude jednat o jeho vzetí do vazby.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bubeníka AC/DC zprostili obvinění z přípravy dvou vražd

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

TN.cz / ČTK / hmr
Reklama