Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 3. 2011

SRAZIL NA PŘECHODU HOLČIČKU. Zastavil a pak UJEL!

Přechod
Zdroj: Jindřich Kodíček
Dívka přecházela na zelenou, když jí srazilo auto - ilustrační foto.

Řidiče neznámého vozidla, který v pátek ráno v Praze 7 - Holešovicích srazil na Ortenově náměstí na přechodu malou dívku, hledají policisté. Řidič sice ihned zastavil a zajímal se o zdravotní stav dívky, ale poté opět odjel, řekla ve středu Mediafaxu policejní mluvčí Eva Miklíková.

"Událost se stala přibližně ve tři čtvrtě na osm ráno ve chvíli, kdy nezjištěný řidič v nezjištěném vozidle projížděl po Ortenově náměstí. V průběhu jízdy při odbočování vlevo ve směru od ulice Plynární do ulice Vrbenského se na vyznačeném přechodu pro chodce střetl s nezletilou chodkyní, která komunikaci přecházela v doprovodu svého bratra z pohledu řidiče zleva doprava na zelený světelný signál," dodala mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PIRÁT srazil cyklistu. UJEL ve fabii!

 

Když dívka řidiči sdělila, že jí nic není, nastoupil do vozidla a odjel. "Událost ale neohlásil, ani na sebe nezanechal žádný kontakt. Poté, co dívka o všem řekla své matce, začala pociťovat bolest nohy. Proto vyhledala ošetření v nemocnici," pokračovala Miklíková.

 

Policisté se obracejí na případné svědky nehody, popřípadě na samotného řidiče, aby se přihlásili na oddělení dopravních nehod pražského dopravního inspektorátu na telefonu 974 825 703, 974 825 708, popřípadě přímo na tísňovou linku 158.

tn.cz / Mediafax