Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2013
Krvavé napadení

Staford napadl psíka i jeho majitele! Muž se s mazlíčkem schoval na střeše auta!

Staford
Zdroj: Mediafax

Doslova jako v hororu si připadal majitel malého psíka v Chomutově, na procházce totiž jeho mazlíčka napadl staford. Když se muži podařilo psíka stafordovi z huby vytrhnout, pokousal pes jeho.

Muž v pátek venčil svého domácího mazlíčka okolo osmé hodiny večer. Najednou se ale k psíkovi vyřítil statný staford a začal na něj útočit.

 

"Majitel psa svého miláčka pochopitelně ihned bránil. Když mu ho vytrhnul z huby, bojové plemeno se mu zakouslo do ruky. Dlouhé vteřiny pak agresivní pes s rukou cloumal, až začala stříkat krev. Když se napadenému podařilo z jeho sevření se vymanit, vyskočil na střechu nejbližšího zaparkovaného vozu i se svým čtyřnožcem, aby se zachránili," uvedl mluvčí chomutovských strážníků Vladimír Valenta.

 

Strážníci napadenému muži poskytli první pomoc. Do nemocnice ho musela převézt záchranka. Staford už byl tou dobou zpět u svého majitele. Ten ale když zjistil, co se stalo, tak se psa zřekl.

 

"Ještě vyšlo najevo, že zvíře není hlášené na magistrátu, tudíž jeho majitel za něj poplatky s tím spojené neplatí," doplnil mluvčí s tím, že případ si převzali státní policisté.

TN.cz