Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Aktualizováno 4.5. 2012 22:28

Zloděj, kterého střelil kuší do hlavy majitel fitcentra, zemřel

Zdroj: TV Nova

Muž, kterého střelil kuší do hlavy majitel fitcentra v Chotěbuzi, ve čtvrtek večer svému zranění podlehl. Střelec sáhl po zbrani v okamžiku, kdy přistihl trojici lupičů ve svém podniku.

Vše se odehrálo minulý čtvrtek ve fitcentru v Chotěbuzi na Karvinsku. Majitel fitcentra tam přistihl trojici zlodějů a rozhodl se bránit svůj majetek středověkou zbraní. Jednoho z mužu zasáhl do hlavy a vážně ho zranil. Po týdnu v nemocnici muž (†39) zemřel. "Poranění, která utrpěl, nebyla slučitelná s životem," řekl Mediafaxu mluvčí ostravské fakultní nemocnice Tomáš Oborný.
 

Případ si pravděpodobně v pondělí převezme krajská kriminání policie. "Vzhledem k úmrtí dojde k překvalifikování na těžké ublížení na zdraví s následkem smrti," uvedla mluvčí krajské policie Soňa Štětínská. Pokud by byl střelec shledán vinným, hrozilo by mu až 16 let ve vězení.
 

Policie minulý čtvrtek přijela do fitcentra na základě telefonátu. Na místě našla muže se šípem zabodnutým zhruba 10 cm hluboko v lebce. Zraněný byl letecky převezen do nemocnice, byl v kritickém stavu.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lupiči v Brně postřelili směnárníka. Za několik minut je chytila policie

 

Další dva zloděje policie zadržela v objektu fitcentra. Jak v den udáslosti informoval TN.cz mluvčí záchranářů Lukáše Humpl, devětatřicetiletý muž byl v době příjezdu posádky v bezvědomí a přímém ohrožení života a přestával dýchat. "Lékař musel přistoupit k provedení intubace a zajistit postiženému přístrojem řízenou ventilaci. Do zdravotnického zařízení musel být přepraven i s šípem v hlavě."

tn.cz / mediafax / kos