Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 2. 2013
Surový lupič

Tento muž zbil ženu kovovým boxerem. Neznáte ho?

Zdroj: Televizní noviny

Neznámý útočník přepadl ženu v Praze, které ukradl kabelku a při tom ji surově zmlátil kovovým boxerem. Ženu si vytipoval při výstupu z metra, sledoval ji a nakonec ze zadu napadl. Ta se i přes fyzickou převahu útočníka snažila bránit, nakonec ale skončila v nemocnici s krvavými ranami na hlavě.

Od zločinců slušnost nikdo nečeká, ale tohle bylo trochu moc. Lupič přepadl s kovovým boxerem. Brutálním způsobem ji začal mlátit do hlavy, navíc zezadu, jen kvůli kabelce, kterou nesla.

 

Muž si musel ženu vytipovat při výstupu z metra, protože ji podle záznamů z kamer sledoval už ve stanici Prosek. Potom si udržoval odstup, ale pořád ji měl na dohled. Po několika stovkách metrů v ulici Litoměřická ji dostihl a zaútočil. "Žena spadla na zem a snažila se z posledních sil bránit kabelku, kterou nakonec neubránila,“ řekla mluvčí Policie ČR Jana Rösslerová.

 

Pachatel jí kabelku doslova vyrval, protože krvácející žena po úderech do hlavy slábla. V kabelce bylo šest tisíc korun, platební karta, doklady i klíče od bytu. Poraněnou ženu musela odvézt záchranka.

 

 

Neznámý lupič byl v době přepadení oblečený do tmavě modré až černé bundy se světle modrým ornamentem v oblasti ramen a hrudi, tento muž byl dále oblečen do tmavých džínů a na hlavě měl čepici. Pokud jste muže poznali, zavolejte pražským kriminalistům na linku 158.

kos / s přispěním Martina Holka TN.cz