Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 6. 2013
jak je to možné?

Tento sadista hodiny mučil a znásilňoval svou milenku. Soud mu teď zmírnil trest

Smékal svou expřítelkyni mučil a znásilňoval 6 hodin
Zdroj: Filip Pultar
Smékal svou expřítelkyni mučil a znásilňoval 6 hodin

Odvolací soud zmírnil Martinu Smékalovi trest za brutální znásilnění a mučení ze 17,5 roku na 9 let. Smékal svou přítelkyni "k narozeninám" znásilnil a dlouhé hodiny brutálně mučil.

Martin Smékal z Orlickoústecka, který loni v únoru brutálně znásilnil svou milenku, stráví ve vězení devět let. Odvolací Vrchní soud v Praze mu dnes původní uložený trest zmírnil téměř o polovinu. Nepotrestal jej totiž za pokus vraždy, ale za znásilnění a vydírání. Muž, který je podle znalců sadista, se také bude muset podrobit ústavnímu sexuologickému léčení. V minulosti prohlásil, že chtěl ženě zpestřit narozeniny.

 

Maskovaný Smékal ženu podle pravomocného rozsudku napadl, když odcházela ze svého bytu do práce, spoutal ji, zavázal jí oči a poté ji několik hodin znásilňoval a trýznil. Ženě také stříkal do úst roztok vodky a rohypnolu. Na její prosby, aby přestal, reagoval opakovanými údery do obličeje nebo nasazením igelitového sáčku na hlavu. Žena v důsledku jednání obžalovaného trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

 

 

Smékal se hájil tím, že ženě chtěl splnit její představy, údajně mu opakovaně říkala, že by chtěla zažít strach a vzrušení. Podle obhájce šlo o sexuální praktiky, které s milenkou používali již dříve. To však žena odmítla. Hlavním důkazem v celém případu bylo video, které obžalovaný během útoku natočil.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o hrůzném případu: 

tn.cz / ČTK / hru