Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.8. 2011 20:57

TO JE ON! Trojnásobný brutální vrah z Mukařova! VIDĚLI JSTE HO?

Kriminalisté středočeské policie připravují identikit muže podezřelého z vražedného útoku v Mukařově u Říčan. V pátek to sdělila agentuře Mediafax mluvčí středočeské policie Soňa Budská.

"Specialisté sestavují přibližnou podobu možného pachatele, v průběhu pátku ji zveřejníme," přislíbila Budská.

TOHLE JE PODOBA MUŽE, KTERÝ PRAVDĚPODOBNĚ VRAŽDIL V MUKAŘOVĚPo pachateli surové trojnásobné vraždy policisté pátrají již od středy večer, kdy se tragédie stala. Podle dostupných informací zavražděného 48letého muže objevili mukařovští hasiči jen malou chvíli po útoku a přivolaní policisté našli posléze i jeho čtyřiadvacetiletou dceru a jejího 37letého přítele. Všichni tři byli ubodáni.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

Už ve čtvrtek odpoledne kriminalisté našli nůž, který by mohl s vražedným útokem souviset. K samotnému motivu tragédie se policie doposud nevyjádřila.

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
KRVAVÁ TRAGÉDIE! Trojnásobná vražda v Mukařově! Žena viděla vraždu svého manžela z auta! ZHROUTILA SE!


Již v prvních chvílích po činu měli policisté podezření na možného pachatele. "V této souvislosti pátráme po asi 180 centimetrů vysokém, podsaditém muži. Žádáme občany, kteří si ve středu mezi sedmnáctou a devatenáctou hodinou všimli v mukařovské Smrkové ulici i v obci neznámých osob, aby se ozvali na policejní tísňovou linku 158," sdělila agentuře už ve středu večer mluvčí policie Praha-venkov Štěpánka Zatloukalová.

Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí 20 let vězení nebo trest výjimečný.

Všechna tři těla byla převezena k pitvě do Ústavu soudního lékařství v Praze 2.

Rodina, ve které se nešťastná událost stala, je, podle místních obyvatel bezproblémová a v Mukařově žije téměř 20 let. Zavražděný muž chodil s manželkou každý den do místní hospody U Kostela, ale o nějakých případných problémech nikdo neví.

Ve středních Čechách se od začátku letošního roku jedná o 12. násilný trestný čin vraždy.

24sata.hr
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?