Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Aktualizováno 13.1. 2015 21:10
Hororový čin

Děs na Zlínsku: Muž zabil bratra sekyrou, pak pil vedle mrtvé matky!

Dům na Zlínsku, kde muž zabil svého bratra
Zdroj: TV Nova
Dům na Zlínsku, kde muž zabil svého bratra

Policie obvinila pětatřicetiletého muže z vraždy jeho bratra. Zabít ho měl sekerou kolem vánoc v Bystřici pod Hostýnem na Zlínsku, a tělo pak zastlal do postele.

Jenže tím to bohužel neskončilo. Když po pár dnech přirozenou smrtí zemřela i jejich matka, žil v domě i s ní. Policii upozornili až sousedé, kterým bylo divné, že ženu dlouho neviděli.


Podle informací televize Nova nikdo ze tří zúčastněných neměl před smrtí práci a všichni ve velkém holdovali alkoholu. Když navíc matce přišel v listopadu přeplatek důchodu přes sto tisíc, nabraly pitky ještě větší spád.


Když pak jeden z bratrů v opilosti zabil druhého, matka obou o tom ani nevěděla, protože vyspávala namol opilá. Když se druhý den dozvěděla, že se její "kluci" seřezali jako koně a jeden z nich zemřel, jen pokrčila rameny a pila dál.


Když pak před Silvestrem zemřela i devětapadesátiletá žena, poslední z trojice alkoholiků prostě nechal tělo ležet tam, kde padlo a když to začalo v pokoji moc smrdět, jednoduše si postel přestěhoval do jiného pokoje a napájel se dál.

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:


Obviněný bratrovrah není v kriminální sféře žádným nováčkem. V minulosti už totiž byl šestkrát odsouzený za různé trestné činy. Za vraždu o rok staršího bratra muži hrozí až 20 let vězení.

pez, Petr Zapletal TN.cz