Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 7. 2013
Umřít za každou cenu

To je síla! Podřezaný sebevrah se v Ostravě pral se strážníky

Sebevrah pomoc odmítal
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

V tratolišti krve a s řeznými ranami na zápěstí a hrudníku objevili strážníci v Ostravě-Zábřehu čtyřiatřicetiletého muže. Pomoci ale nechtěl. Muž snahu hlídky o pomoc sabotoval a se strážníky se pral, řekla v pondělí mluvčí strážníků Vladimíra Zychová.

Podle mluvčí byl opilý. „Strážníkům tvrdil, že si zranění způsobil sám, že chce umřít, protože od něj odešla žena,“ dodala Zychová. Protože silně krvácel, snažili se mu poskytnout první pomoc a krvácení zastavit. Se zlou se ale potázali.

 

 

„Muž jejich snahu sabotoval, opakovaně si ránu na ruce rozdíral silným třením o hranu chodníku, strhával si obvazy a v jednu chvíli se dokonce pokusil jednoho ze zasahujících strážníků udeřit pěstí do obličeje,“ vysvětlila mluvčí.

 

 

Sebevrah na celou ulici neustále vykřikoval, že chce umřít a strážníci mu v tom stejně nezabrání. Aby se dál nepoškozoval, skončil s pouty na zdravé ruce, kterou mu strážníci přikurtovali k opasku. Záchranáři ho převezli na ošetření do nemocnice a poté putoval na záchytku. „Při ověřování jeho totožnosti navíc vyšlo najevo, že je v policejním pátrání,“ ukončila mluvčí s tím, že si případ převzali policisté.
 

Mediafax/luk