Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.3. 2013 08:31
Vzal si život

Strážníka a trenéra malých fotbalistů Jaroslava obvinili z pedofilie. ZASTŘELIL SE!

Facebook RIP Jaroslav Bobčík
Zdroj: Archiv města Milovice a facebook.com
Na facebooku vznikla stránka k uctění památky Jaroslava Bobčíka. Ten si vzal život kvůli smyšlenému nařčení z pedofilie

Milovice na Nymbursku se vzpamatovávají z obrovské tragédie. O víkendu se tam totiž zastřelil městský strážník a trenér malých fotbalistů Jaroslav Bobčík. Vše kvůli smyšlenému nařčení z pedofilie.

Dvaatřicetiletý strážník Jaroslav Bobčík odešel v průběhu služby pryč, když se dlouho nevracel, jeho kolegové se po něm začali shánět. Později ho policisté našli v lese hodinu před půlnocí zastřeleného, píše Nymburský deník s tím, že se podle policie jednalo o sebevraždu a zastřelil se svojí služební pistolí.
 

Podle lidí z Milovic za vše může nedávná kauza. Jen před několika dny byl totiž odvolán z funkce trenéra malých fotbalistů. Byl totiž nařčen z pedofilie. Podle rodičů dětí, které trénoval je to ale celé nesmysl. "Byl to férový a slušný chlap. Je to absolutní nesmysl," řekla matka šestiletého Tomáše.
 

Místní si myslí, že je to vše komplot. Bobčík totiž chtěl zprůhlednit financování místního fotbalového klubu AFK Milovice a to nebylo po chuti vedení. "Po Milovicích se povídá, že pár lidí to upeklo v hospodě. Pokud Bobčíka nedostanou na peníze, tak z něj udělají pedofila," prozradili místní Blesku. Navíc mu prý někdo v poslední době vyhrožoval.
 


Bobčík ale nebyl jediný, kdo vedení klubu AFK Milovice kritizoval. Kromě něho totiž v minulém týdnu vedení odvolalo i trenéra Petra Nedvěda. Ten už podal na klub trestní oznámení pro pomluvu, protože podle Blesku o něm prohlásilo, že v předchozím působišti měl problémy s penězi a měl obtěžovat své svěřence.

tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.3. | 11:36 kalnormin1
14
Uplést na někoho pomluvu dokáže jen křivák, který je špína a nepatří už vůbec ...
26.3. | 10:41 mim99
-7
Jestli chtěl dělat policajta, tak si myslím, že by měl něco vydržet a nějakou ...
26.3. | 12:45 ROMANA BÁRTOVÁ
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to moc smutné ,ale každý to prostě neunese ,je strašné co se děje
26.3. | 12:39 zdeneccek
1
Náhlasit nevhodný komentář
mim99: on policistu dělal.. a pokud jsi to přečetl tak by tě napadlo že se asi nezastřelil sám!
26.3. | 11:48 letec1
2
Náhlasit nevhodný komentář
no jasne nejaky policajt ho zastřelil bo nevzal uplatky a to už v pohode uzavřou jako sebevraždu to už neni problem protože v teto republice ruka ruku myje mafiee
26.3. | 11:36 kalnormin1
14
Náhlasit nevhodný komentář
Uplést na někoho pomluvu dokáže jen křivák, který je špína a nepatří už vůbec mezi slušné lidi. Ti, kdo si tuhle pomluvu vymysleli, jsou už spokojeni ? Zastřelil se kvůli nim mladý chlap, trenér mládeže, který chtěl patrně pro své svěřence dobro. Jestliže se následným vyšetřováním neprokáže vina ...
26.3. | 10:41 mim99
-7
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli chtěl dělat policajta, tak si myslím, že by měl něco vydržet a nějakou pomluvu ustát a ne se hned zastřelit.
26.3. | 09:08 travelmate2
12
Náhlasit nevhodný komentář
Upřímnou soustrast pozůstalým.Neznám přesně co se tam dělo ale ze zkušenosti vím,že dnes lidi když se na někom chtějí vyspat tak jdou jak se říká přes mrtvoly hlavně že to někomu dělá dobře.Hrozná to doba kam jsme dospěli,samá křivda a faleš mezi lidmi.Chce se mi zvracet s této doby!!!