Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2011 18:02

Tři cizinci ZNÁSILNILI mladou ženu! UŽ JE DOPADLI!

Zdroj: TV Nova

Tři cizince ve věku od 25 do 27 let, kteří minulý týden v Jihlavě znásilnili mladou ženu, dopadli kriminalisté. Muži se k činu přiznali, hrozí jim až desetileté vězení, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Mladá žena oznámila, že ji v noci z 20. na 21. dubna znásilnili tři neznámí muži. Kriminalisté začali po pachatelích pátrat a díky podrobnému popisu zadrželi v Jihlavě tři muže cizí státní příslušnosti ve věku od 25 do 27 let. Pachatele umístili do policejní cely.

 

 ČTĚTE TAKÉ:

ZNÁSILNĚNÍ: Dvanáctiletá dívka se dokulhala na policii

 

"Šlo o muže s neznalostí českého jazyka, proto probíhal výslech za účasti tlumočníka. Při výslechu zadržení muži trestnou činnost doznali,“ uvedl vedoucí oddělení obecné kriminality krajského policejního ředitelství v Jihlavě Radomír Němec s tím, že trojici násilníků obvinil policejní komisař ze zločinu znásilnění spáchaného ve formě spolupachatelství.

 

Cizinci se s poškozenou mladou ženou seznámili v zábavním podniku v Jihlavě. V ranních hodinách ženu odvedli do venkovních prostor, kde ji přes její odpor svlékli a postupně znásilnili. Násilníkům hrozí až desetileté vězení.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax
Reklama