Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2010 15:31

TV Nova vypátrala identitu Němce, který utýral prostitutku

Zdroj: TV Nova

Čtyřiačtyřicetiletý Thomas P. z německé vesnice Zandt nedaleko města Cham v Bavorsku v noci na sobotu utýral prostitutku.

Plzeňský okresní soud na něj uvalil vazbu. Thomas P. hned po soudu putoval do věznice na Borech.

 

Do vesnice Zandt se obviněný přistěhoval před čtyřmi lety. "Před čtyřmi lety se oženil, vzal si dceru jednoho místního sedláka. Přijal její příjmení. Krátce po svatbě šel do vězení. Pustili ho před koncem roku 2009," řekl místní hospodský Sepp Landsdorfer. "U mě vysedával pravidelně. Problémy s ním nebyly, dokud se nenapil. To pak vyváděl," dodal.

 

V té hospodě seděl i večer před vraždou. "V pátek tu ještě seděl, dost pil. Pak se zvedl a řekl, že jede někam do Čech. Od té doby se tu neobjevil," doplnil hospodský.

 

 

PSALI JSME:
 
Místní obyvatelé tvrdí, že s obviněným nebyly žádné problémy a na veřejnosti se moc neukazoval. Jeho rodina se k tomu nechtěla vyjadřovat. "Nemáme, co říct," řekl jeden z jeho příbuzných.

 

 

Ani policie či státní zástupce se k případu vůbec vyjadřovat nechce. O uvalení vazby soud rozhodl proto, že u obviněného hrozí riziko utěku i pokračování v trestné činnosti.

 

Dívka měla popáleniny po celém těle

 

Ve folmavském nevěstnici, kam v noci na sobotu obviněný přijel, byl podle svědků poprvé. Vybral si drobnou devatenáctiletou Slovenku, se kterou byl na pokoji téměr dvě hodiny. Po této době zaměstnanci klubu zjistili, že ze stropu kape voda a šli se do pokoje podívat.

 

Němec prostitutce způsobil závažná poranění vnitřních orgánů a popáleniny na 40 procentech těla, když ji poléval vařící vodou. Dívka jeho běsnění nepřežila.

 

Thomas P. se ještě po odhalení činu škrtil inou zaměstnankyni klubu a pokusil se utéct. Zpacifikoval ho až majitel nevěstnice.

 

Muž má ve své vlasti údajně velmi pestrou kriminální minulost, prý většinou za násilné trestné činy.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova z uplynulého víkendu

 

 

 

Za vraždu slovenské prostitutky obviněnému hrozí až 18 let za mřížemi.

TN.cz