Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2012 11:17

V Liberci našli pořezanou dívku (15)! Zloději se jí pomstili za to, že u sebe neměla peníze

Lidé našli na ulici pořezanou dívku. Přepadli ji tři neznámí útočníci, kteří ji chtěli okrást. Dívka u sebe ale neměla nic cenného, tak ji násilníci pořezali.

Patnáctiletou dívku pořezali ve čtvrtek ráno v Liberci neznámí útočníci. Mediafaxu to potvrdila liberecká policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

 

Pořezanou patnáctiletou dívku našli lidé ve čtvrtek ráno v Liberci nedaleko textilní školy. Na těle měla několik řezných ran, útočníci ji rovněž poškodili oblečení. Měly ji přepadnout tři osoby, jejich totožnost policie nezná.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

 

"Pachatelé po dívce požadovali peníze a jídlo, prohledali jí tašku i kapsy. Když nic nenašli, tak ji pořezali,“ řekla liberecká policejní mluvčí Dagmar Sochorová s tím, že policie už zahájila trestní řízení. Pokud pachatele dopadne, obviní je z loupeže.


ČTĚTE TAKÉ:

Šel jsem do pokoje a zakopl o malé tělíčko! Vypověděl partner ženy, která zabila své čtyři děti

 

Ke zraněné dívce lidé přivolali záchranáře "Měla řezná poranění na krku, na pažích i na nohách, rány byly naštěstí jen povrchové. Převáželi jsme ji na chirurgické oddělení liberecké nemocnice,“ upřesnila mluvčí libereckých záchranářů Lenka Markovičová.

 

Podle informací Mediafaxu dívku násilníci pořezali pravděpodobně žiletkou přes oblečení. Kvůli incidentu posiluje liberecká městská policie hlídky.

klab tn.cz / Mediafax

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.4. | 20:05 shade23
51
Hm, kluka v Břeclavi připraví o ledvinu, kluka na severu zmlátí a vykradou byt, ...
19.4. | 22:24 Salvatore Feradjamo
-43
chas kar gadžové, podvodníci největší zloději uchylaci který zneuživaj svoje ...
20.4. | 17:57 drfreezi
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zadna mensina u nas nedela problemy jako CIKANI ... Napriklad jsem nikde necetl ze by naky asiati okradli a zmlatili malyho kluka nebo porezali holku ... Todle je specialita pouze Cikancky komunity,ktera ma jeste tu drzost rvat ze jsme rasisti !!!!!
20.4. | 17:48 drfreezi
5
Náhlasit nevhodný komentář
bombonix a lopopo000 zrovna takovy dva ksidli jako vy bych postavil ke zdi a odstrelil..... LINCOVAT KAZDYHO KDO BY SE TY VERBEZE CHTEL ZASTAVAT !!!
20.4. | 14:41 lopopo000
-19
Náhlasit nevhodný komentář
Co když si to ta holka vymyslela??.Klidně ji mohli podřezat neromové.Už se stalo hodně takovích případů.Také si myslím,že si tel.Nova nahání sledovanost hledáním problémů s romamaq.Proč třeba nevidíme kulturu romů??.Proč jen nějaké zlodějiny a násilnosti ze strany romské národnosti??
20.4. | 13:50 Ritter Zbyněk
1
Náhlasit nevhodný komentář
Jde jen a jen o prachy, ano jde o prachy a byznys několika lidí, stejně jak např. ekologové dělají "jako dobro" a ve jménu ochrany životního prostředí se pakují, dohazují si pro sebe milionové kšefty, a čím hůř pro přírodu tím líp pro ekology. Tak podobným systémem fuguje i ...
20.4. | 12:57 koxkum
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ńa hrubý pytel hrubá záplata.A´t se to týká morgošů nebo modrých strak.
20.4. | 12:54 vladena29
5
Náhlasit nevhodný komentář
R8no se mě ptala ci... na ulici ,že prý jestli nemám 4 koruny.Tak jsem jí řekla ,že mám,ale nedám,že je raději hodím do kanálu,ale nejdřív jsem se rozhlídla jestli není někde další tlupa,aby mě nepobodali.Je to v pr...,když se člověk bojí těhle sviní....
20.4. | 10:57 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jedna sFine dokonce zabila vlastni ctyri deti..Nezapomeli ste napsat ze byla snede barvy pleti?
20.4. | 10:45 Juraj Seman
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hold bude třeba vzít spravedlnost do svých rukou....Domobrana je jedno z řešení.
20.4. | 10:30 hladik josef
2
Náhlasit nevhodný komentář
V tomto státě se už nedivím ničemu tady nikdo nemní schopný udělat zákony za všechny tyto loupeře a přepadení trest srti okamžitě bez jakého koliv soudu ubyde prostor ve věznicici a nemusíme tyto zločince krmit jenže celá vláda potažmo parlament či senát jsou proti Brusel nemá co do toho kecat jsme ...
20.4. | 09:49 drotar
9
Náhlasit nevhodný komentář
Sládek prezidentem a stěhují se všichni černý pryč a byl by pokoj v tomto našem státě pan doktor Sládek na HRAD.