Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.10. 2013 21:40
letecká nehoda

V Mělníku se zřítilo malé letadlo. Dopadlo před obchodní dům, pilot žije

Pád letadla v Mělníku
Zdroj: TN.cz

V Mělníku se odpoledne zřítilo malé letadlo. Dopadlo vedle obchodního centra. Pilot je zraněný, nikomu jinému se ale nic nestalo.

Nehodu policistům nahlásili svědci v po 17 hodině. Do ulice Nad Jatkami, hned vedle obchodního centra Eva, dopadl lehký ultralight. První zprávy dokonce hovořily o tom, že se zřítil na střechu obchodního centra.
 

 

"Letadlo je na zemi, ale otočené na střeše. Pilot letěl sám, je v péči záchranářů, kteří ho odvážejí na ošetření do nemocnice," potvrdila mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.

 

"Pilot měl neskutečné štěstí, po pádu vylezl sám, ještě než přijela policie a záchranka, vypadalo to, že je v pořádku, neměl nic zlomeného," uvedl na místě pro TN.cz svědek události.
 

Letadlo při pádu narazilo i do drátů vysokého napětí. Zpřetrhalo je, takže na místě zasahovali i energetici, kteří museli vypnout proud. " Z letadla vytéká benzín, hasiči tedy udělali protipožární opatření. Na místě je také policie a vyrozuměna byla i letecká mateřská asociace a Letecká inspekce," dodala mluvčí hasičů Kostková.

tn.cz / gar
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?