Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Publikováno 11. 4. 2012

Velká policejní rvačka v Brně! Patnáct lidí útočilo, zastavily je až obušky

Až policejní obušky zkrotily vášně agresivní skupiny lidí na ubytovně v Brně. Policisté tam jeli kvůli oznámení o rvačce a sami potom čelili napadení.

Až čtyřleté vězení hrozí ženě (28) a muži (47), kteří byli nejaktivnějšími útočníky proti policii na ubytovně v Brně. Tam napadla hlídku skupina asi patnácti lidí, řekl ve středu agentuře Mediafax brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb.
 

Incident se stal na začátku týdne v Maloměřicích. "Hlídka vyjela na ubytovnu kvůli oznámení o vzájemném napadání několika lidí. Při příjezdu balancovala na pokraji vědomí jedna žena, které policisté poskytli první pomoc. Když se vzpamatovala, napadla další přítomnou. Ta obrátila svůj hněv nejprve proti oběti a vzápětí proti policii," uvedl Šváb.
 

Agresorka nepřestala ani přes výzvy policie, a tak ji zklidnily až hmaty a chvaty sebeobrany. "Na to však reagovala skupina dalších lidí. Nadávky, urážky a vyhrožování se postupně změnily v údery a snahu o vytrhnutí zajištěné ženy. Skupinu 15 lidí uklidnily až posily a teleskopické obušky," sdělil mluvčí.

ČTĚTE TAKÉ:
Hromadná rvačka Romů a černochů na pražském Smíchově. Policie zadržela 5 lidí. VIDEO

Žena, která původně zaútočila a neuposlechla výzvu, se bude zpovídat z přestupku. Další muž a žena se budou zpovídat z násilí proti úřední osobě a výtržnictví.

tn.cz / mediafax / gar