Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2014 18:42
Jak vypadá?

POPIS VRAHA! Viděl jsem sériového zabijáka pražských taxikářů, tvrdí svědek Blesku

Takto prý zřejmě vypadá vrah taxikářů
Zdroj: TN.cz
Témata:

Už je to čtvrt roku, co policie pátrá po neznámém pachateli, který chladnokrevně zavraždil tři pražské taxikáře. Nyní se podle Blesku objevil svědek, který má k případu zásadní informace. Dokonce prý tuší, co měl vrah na sobě.

Taxikařina nikdy nebyla bezpečné povolání, obzvlášť v Praze. To, co se děje poslední dobou, ale začíná připomínat horor na pokračování. Policie po vrahovi taxikářů už čtvrt roku pátrá, je možné, že už zná i jeho přibližnou podobu, kterou s ohledem na vyšetřování zatím nezveřejnila.

 

Objevil se však svědek, který by do případu mohl přinést nové skutečnosti. Podezřelé osoby si svědek Tomáš všiml na konci ledna, když v noci venčil svého psa.
 


 

"Asi deset metrů ode mne parkovalo taxi, šedostříbrná Honda CRV. Bylo to s podivem, jelikož u nás v ulici žádný taxikář zpravidla neparkuje, ale většinou čekají před vchody, navíc je tu zóna," uvedl svědek pro Blesk.cz.

 

 

"Vystoupil asi 180 cm vysoký chlap tmavého typu, soudě podle černých nebo tmavě hnědých a na krátko střižených vlasů měl asi i čerstvé strniště. Odhadem mu mohlo být kolem 30 let. Byla tma, takže obličej nedokážu popsat s jistotou, nápadné na něm ale byly dioptrické brýle s výraznými tmavými obroučkami. Na sobě měl tmavou koženou bundu a džíny. Boty měl ale jakoby od obleku. Byl silnější, nikoli tlusté, ale sportovní postavy. Vystoupil z vozu, otevřel ještě levé zadní dveře a z auta si něco vzal. Pak auto zamkl centrálním zamykáním, auto bliklo a on v klidu odkráčel jakoby směrem ke Korunní, potažmo Vinohradské,“ dodal Tomáš.
 

Vypadá vrah taxikářů nějak takto?

Takto prý vypadá vrah taxikářů
Zdroj: TN.cz

 

Zmíněné informace už podal i kriminalistům poté, co se několik dní nato u auto objevili policisté. Je tedy možné, že Tomáš skutečně zahlédl vraha taxikářů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

Kristýna Janáčková z Ordinace: Napadl ji taxikář!

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.5. | 15:40 samovar
4
Mě by spíše zajímalo, proč ty taxikáře vraždí ??? Co z toho má. Krade jim ...
17.5. | 12:28 molella
-1
No tak rozhodně nevypada
17.5. | 15:40 samovar
4
Náhlasit nevhodný komentář
Mě by spíše zajímalo, proč ty taxikáře vraždí ??? Co z toho má. Krade jim peníze nebo je to likvidace konkurence ??? Nevíte někdo, jestli to byly taxíky stejné firmy, z určité oblasti štaflu, nebo to byli náhodné oběti ??? Já ten případ moc nesleduji. ............... Nebo je to nasraný zákazník, ...
17.5. | 14:44 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
molella 17.5.2014 12:28 pokud tohle tvrdíš, tak rychle upaluj na policii. Budou ti za identit jistě vděčni. To co tady píšeš z tebe dělá očitého svědka.
17.5. | 13:17 linejden
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na Blesku je zase zcela jiný obrázek. právě jsem to tam četla.
17.5. | 12:28 molella
-1
Náhlasit nevhodný komentář
No tak rozhodně nevypada
17.5. | 11:48 Miroslav Hanko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Soráč anuluju svůj příspěvek špatně jsem pochopil reportáž.
17.5. | 11:15 Miroslav Hanko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Odstranování konkurentů to není špatná verze.
17.5. | 09:45 x x
0
Náhlasit nevhodný komentář
Má tak staženou p*del, že už vidí všechno možné..
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme