Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2014 18:42
Jak vypadá?

POPIS VRAHA! Viděl jsem sériového zabijáka pražských taxikářů, tvrdí svědek Blesku

Takto prý zřejmě vypadá vrah taxikářů
Zdroj: TN.cz
Témata:

Už je to čtvrt roku, co policie pátrá po neznámém pachateli, který chladnokrevně zavraždil tři pražské taxikáře. Nyní se podle Blesku objevil svědek, který má k případu zásadní informace. Dokonce prý tuší, co měl vrah na sobě.

Taxikařina nikdy nebyla bezpečné povolání, obzvlášť v Praze. To, co se děje poslední dobou, ale začíná připomínat horor na pokračování. Policie po vrahovi taxikářů už čtvrt roku pátrá, je možné, že už zná i jeho přibližnou podobu, kterou s ohledem na vyšetřování zatím nezveřejnila.

 

Objevil se však svědek, který by do případu mohl přinést nové skutečnosti. Podezřelé osoby si svědek Tomáš všiml na konci ledna, když v noci venčil svého psa.
 


 

"Asi deset metrů ode mne parkovalo taxi, šedostříbrná Honda CRV. Bylo to s podivem, jelikož u nás v ulici žádný taxikář zpravidla neparkuje, ale většinou čekají před vchody, navíc je tu zóna," uvedl svědek pro Blesk.cz.

 

 

"Vystoupil asi 180 cm vysoký chlap tmavého typu, soudě podle černých nebo tmavě hnědých a na krátko střižených vlasů měl asi i čerstvé strniště. Odhadem mu mohlo být kolem 30 let. Byla tma, takže obličej nedokážu popsat s jistotou, nápadné na něm ale byly dioptrické brýle s výraznými tmavými obroučkami. Na sobě měl tmavou koženou bundu a džíny. Boty měl ale jakoby od obleku. Byl silnější, nikoli tlusté, ale sportovní postavy. Vystoupil z vozu, otevřel ještě levé zadní dveře a z auta si něco vzal. Pak auto zamkl centrálním zamykáním, auto bliklo a on v klidu odkráčel jakoby směrem ke Korunní, potažmo Vinohradské,“ dodal Tomáš.
 

Vypadá vrah taxikářů nějak takto?

Takto prý vypadá vrah taxikářů
Zdroj: TN.cz

 

Zmíněné informace už podal i kriminalistům poté, co se několik dní nato u auto objevili policisté. Je tedy možné, že Tomáš skutečně zahlédl vraha taxikářů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

Kristýna Janáčková z Ordinace: Napadl ji taxikář!

TN.cz