Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2012 14:32
Slavie versus Dukla

VIDEO: Fotbaloví chuligáni zkopali v pražském metru mladíka! Pomozte je najít

Zdroj: TV Nova

Brutální napadení dvou fanoušků fotbalu skupinou asi deseti agresorů zachytil v neděli večer kamerový systém u stanice metra Staroměstská. Policisté nedaleko stanice zadrželi a obvinili jednoho z útočníků, po ostatních pátrají.

Skupiny fanoušků se po utkání mezi celky Dukla Praha a Slavia Praha střetly podle mluvčí pravděpodobně náhodně. "Kolem půl osmé večer se větší skupina vrhla na dva muže velmi brutálním způsobem. Do napadených kopali, tahali je po zemi a znovu se k nim vraceli, když již leželi na zemi. Útok byl velmi brutální," dodala mluvčí. Zda útočníky byli příznivci Dukly nebo Slavie policie neuvedla.
 

Zadrženého muže policisté obvinili z trestných činů výtržnictví a pokus těžké újmy na zdraví. "Na místě zůstal jeden z poškozených ležet s otřesem mozku, zlomeninami v obličeji a tržnými ranami. Druhý napadený z místa odešel a policisté po něm pátrají a vyzývají jej, aby se přihlásil," vysvětlila Kropáčová.
 

 

Poškozených se podle kamerových záběrů zastal pouze jeden člověk. "Policisté jej žádají, aby se také přihlásil prostřednictvím linky 158. Dále žádáme svědky incidentu, kteří by mohli podat jakékoliv informace k útočníkům, napadeným, nebo průběhu útoku, aby se rovněž přihlásili na linku 158," ukončila mluvčí.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.9. | 15:47 pavel novák
3
občane nevycházej beze zbraně
24.9. | 15:51 pavel novák
0
to je hnus pane presidente
24.9. | 20:47 Radka Nováčková
1
Náhlasit nevhodný komentář
zrušit fotbal, stejně je to uplacený divadlo..je to na zlost a určitý xindli bez mozku a bez vztahu ke sportu tomu dělají ostudu..já když tu smrdutou, oblencanou, agresivní a přiožralou bandu občas v metru vidím..kdyby tak někdo přijel antonem, namlátil to do něj a odvezl někam do uranovejch dolů ...
24.9. | 18:01 nemam jmeno
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak dejte fotbal jen do televize a usetrime miliony.A hlavne tihle dementici co fandej zkorumpovanymu fotbalu,sportu ktery jim neda jistotu fer vyhry,dnes uz je to jen byznys.Trapaci,nedelaj stejne nic uzitecnyho.
24.9. | 17:25 lada48
0
Náhlasit nevhodný komentář
oukej 24.9.2012 16:12 Opláchni se studenou vodou, hlavně v rozkroku. Vláda může i za Tvou sterilitu? Asi ne. Tohle je jen o lidech a jejich mindrácích. Jediné co tu už dlouho chybí jsou skutečně tvrdé tresty. Pak by si to ti ksindlové hoooodně rozmysleli.
24.9. | 17:22 suomynona
1
Náhlasit nevhodný komentář
kammil1203-naprostý souhlas.pro tyto případy mám u sebe 24hod.zbran.a kdybych se v podobné situaci ocitl,zcela určitě bych dotyčným rostřílel kolena na úplný sračky!!!tohle byly velmi nízcí lidé kteří mají nějaký obr mindráček.jejich starý (pokud nějaký maj) píchá určo někdo jinej a ti honibrci si ...
24.9. | 16:12 Miroslav Hanák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vláda bude čekat až bude zase 20 mrtvých tak jako v metylu.Pak se bude něco dít.
24.9. | 15:51 pavel novák
0
Náhlasit nevhodný komentář
to je hnus pane presidente
24.9. | 15:47 pavel novák
3
Náhlasit nevhodný komentář
občane nevycházej beze zbraně