Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2012 14:32
Slavie versus Dukla

VIDEO: Fotbaloví chuligáni zkopali v pražském metru mladíka! Pomozte je najít

Zdroj: TV Nova

Brutální napadení dvou fanoušků fotbalu skupinou asi deseti agresorů zachytil v neděli večer kamerový systém u stanice metra Staroměstská. Policisté nedaleko stanice zadrželi a obvinili jednoho z útočníků, po ostatních pátrají.

Skupiny fanoušků se po utkání mezi celky Dukla Praha a Slavia Praha střetly podle mluvčí pravděpodobně náhodně. "Kolem půl osmé večer se větší skupina vrhla na dva muže velmi brutálním způsobem. Do napadených kopali, tahali je po zemi a znovu se k nim vraceli, když již leželi na zemi. Útok byl velmi brutální," dodala mluvčí. Zda útočníky byli příznivci Dukly nebo Slavie policie neuvedla.
 

Reklama

Zadrženého muže policisté obvinili z trestných činů výtržnictví a pokus těžké újmy na zdraví. "Na místě zůstal jeden z poškozených ležet s otřesem mozku, zlomeninami v obličeji a tržnými ranami. Druhý napadený z místa odešel a policisté po něm pátrají a vyzývají jej, aby se přihlásil," vysvětlila Kropáčová.
 

 

Poškozených se podle kamerových záběrů zastal pouze jeden člověk. "Policisté jej žádají, aby se také přihlásil prostřednictvím linky 158. Dále žádáme svědky incidentu, kteří by mohli podat jakékoliv informace k útočníkům, napadeným, nebo průběhu útoku, aby se rovněž přihlásili na linku 158," ukončila mluvčí.

tn.cz / gar
Reklama