Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2014 22:38
nečekaný útok

STRACH V PRAZE: Muž brutálně útočí na obličej nožem! Nepotkali jste ho? VIDEO

Děsivý a bolestivý zážitek si z Prahy odvezl italský turista. Když se o víkendu procházel se svou známou centrem města, napadl je bezdůvodně neznámý muž. Dvojici pořezal nožem v obličeji a pak utekl, aniž by jim cokoliv ukradl.

Na první pohled možná nevypadá nijak zvláštně, podle všeho to ale nemá v hlavě v pořádku. A navíc je tento muž mimořádně nebezpečný.

 

Devětadvacetiletou Kateřinu navštívil v Praze bývalý kolega z Itálie. Za obyčejnou procházku oba zaplatili vážnými zraněními a traumatem, kterého se dlouho nezbaví. Incident se stal v sobotu kolem půl osmé večer u Nové scény Národního divadla. Dvojice mířila tímto průchodem na Národní třídu, po které v tu chvíli procházely desítky lidí.

 

 


Bezpečnostní kamera dvojici zachytila. Stejně jako muže, který ji sledoval. O několik metrů dál zaútočil. Zezadu, brutálně a hlavně bez jakéhokoliv důvodu. Vypadalo to, jako když chce oba podříznout.

 

"Rozřezával tvář mého kamaráda. V podstatě má tvář na dvě půlky. Pak se otočil na mně a vzal mně takhle pod krkem," řekla štábu televize Nova napadená Kateřina.

 

Muž mohl být opilý, zdrogovaný, nebo je psychicky nemocný. Také se mohl chtít někomu pomstít a spletl se. Jasno bude jedině tehdy, pokud ho policie dopadne. O to se snaží co nejdříve. Není totiž vyloučeno, že může zaútočit znovu.
 

TV Nova