Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2013 11:20
DALŠÍ PIRÁT SILNIC

VIDEO: Šílenec v jaguáru vytlačil v Brně ze silnice dodávku plnou lidí a ujel!

Zdroj: TV Nova

Agresivní řidič s luxusním vozem vytlačil v Brně ze silnice dodávku. Ta najela do betonových svodidel, vyletěla do vzduchu a poté do nich ještě několikrát narazila. Šofér jaguáru od nehody okamžitě ujel, aniž by zjišťoval, jestli je někdo zraněný. Teď už ho dopadla policie.

Z těch záběrů běhá mráz po zádech. Agresivní řidič úmyslně naráží do boku dodávky, která okamžitě vyjíždí ze silnice do svodidel. Po nárazu mizí v oblaku prachu i řidič za volantem luxusního vozu. Vůbec ho nezajímá, zda je někdo zraněn.

 

Po prvním střetu dodávka pokračovala dalších 30 metrů po dvou kolech a dřela o betonová svodidla. Podle zřetelných čar na silnici je vidět, jak nehoda pokračovala dál. Dramatické situaci předcházela rozepře obou řidičů. Šofér luxusního jaguáru se vůči ostatním projevoval poměrně arogantně. "Jel v koloně, přitom telefonoval a když kolona před ním popojela dopředu, tak nepokračoval v jízdě, nechával před sebou mezeru," vysvětluje dopravní policista Aleš Zbramek.

V momentě, kdy na něho ostatní začali troubit, aby se posunul, začal být agresivní. Hlasitě nadával a útočil na jiné řidiče. Když se ho pak dodávka snažila předjet, zřejmě mu agrese zatemnila mozek. "Na záběrech je vidět, že řidič jaguáru chtěl nějakým způsobem vytrestat řidiče a celou posádku," pokračuje Zbramek. A to bez ohledu na jejich životy. Teď může mluvit o štěstí, že v dodávce se zranili jen dva lidé a hrozí mu tak maximálně pět let vězení.

Kateřina Pichalová tn.cz / hru