Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2013 20:59
zmizel před 3 dny

STRACH O ŽIVOT Viktora (22)! Chce se zabít kvůli nešťastné lásce! Hledají ho desítky lidí

Viktor Miko
Zdroj: Policie ČR

Po Viktoru Mikovi z Radomyšle pátrají desítky policistů, přivolaný byl také vrtulník s termovizí. Mladík se chce zabít, napsal to v dopise na rozloučenou.

Rodiče mladíka pohřešují od středečního odpoledne, kdy odešel z domova neznámo kam. Doma zanechal dopis na rozloučenou, že už nechce žít. Podle informací blesk.cz za vším stojí rozchod s přítelkyní, se kterou má Viktor Miko dcerku (3).
 

Nešťastný mladík je 170 až 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má krátké tmavé vlasy. Na sobě měl modré džíny, bílou mikinu s kapucí a kšiltovku. Má u sebe mobil, ale je nedostupný.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Po mladém muži dnes od rána pátrají desítky policistů, přivolaný byl také vrtulník s termovizí, který propátrával široké okolí jihočeské Radomyšle už včera. Policisté včetně psovoda pročesávají okolní lesy a chatové oblasti.

 

 

Policii by pomohla jakákoliv informace o výskytu pohřešovaného, aby mohli pátrání směřovat do míst, kde mohl být nešťastný mladík naposledy viděn. Reálně hrozí, že si sáhne na život.

 

Viktor Miko
Zdroj: Policie ČR

 

"Jakékoli informace o pohřešovaném muži sdělte na linku 158 nebo na telefonním čísle 974 237 446. Předem děkujeme za spolupráci," žádá veřejnost policejní mluvčí, Štěpánka Uhlířová.

 

Dcerka Viktora Mika
Zdroj: facebook.com Pohádal se Viktor s přítelkyní kvůli dcerce?

 

hel TN.cz