Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2014 12:10
exkluzivně

Vražda Moniky Kramné v Hurghadě: Elektřina na hotelu! Fén, vana... A smrt! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Portál TN.cz získal EXKLUZIVNÍ VIDEO z hotelového pokoje v Hurghádě. Jsou na něm natočeny elektrické spotřebiče, které měla rodina Petra Kramného k dispozici na tragické dovolené.

Jak přesně zemřely Monika Kramná a její dcera Klárka? Česká policie je přesvědčená, že je zabila elektřina a že v tom mám prsty otec rodiny Petr Kramný. Ten od začátku svou vinu ale popírá a tvrdí, že celá jeho rodina byla během dovolené otrávena neznámou látkou. 
 

Policie ale uvedla, že pitva prokázala, že Monika Kramná a Klárka Kramná měly na těle stopy po zásahu elektřinou. Jak ale přesně obě ženy zemřely? To je otázka i pro české kriminalisty. Dokonce nevylučují, že se do Hurghády budou muset znovu vypravit, aby zrekonstruovali, jak elekřina přesně zabíjela.
 

Jak zabíjí elektřina? Čtěte ZDE!
 

Mohl do vany spadnout fén? Nebo někdo propojil proud ze zásuvky s tělem obou žen? Oboje je podle oslovených odborníků možné, ale je to poměrně složitě proveditelné.  
 

Kramný zná detaily, jak ho Monika podváděla! Více zde!
 

Podívejte se na exkluzivní video z hotelu v Hurghádě. Ukazuje, jaké je vybavení na hotelovém pokoji, jaké jsou zde elektrospotřebiče. Kromě klimatizace a zásuvek je tu třeba fén. Za povšimnutí také stojí, v také vzdálenosti od vany se fén nachází. 
 

Mohla Monika Kramná zemřít právě takto? A jak pak zemřela její dcera Klára? Koupaly se obě ženy v osudný okamžik spolu? Nebo je to celé složitější? Šlo skutečně o vraždu, jak tvrdí čeští kriminalisté? Nebo třeba jen o nešťastnou náhodu?
 

Pokud bude Petr Kramný odsouzen za vyvraždění své rodiny, hrozí mu výjimečný trest. Počítat musí i s doživotím. Otázka je, zda opravdu zabíjel právě on a co se podaří policii u soudu prokázat. Jeho advokátka Jana Rejžková je přesvědčena, že její klient je bez viny. Že Klárku a Moniku nezabil. Je připravena svého klienta obvinění zbavit a dostat ho na svobodu - rozhovor s Rejžkovou najdete ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co s vámi udělá zásah elektrického ohradníku pro dobytek

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

TN.cz