Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2014 12:10
exkluzivně

Vražda Moniky Kramné v Hurghadě: Elektřina na hotelu! Fén, vana... A smrt! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Portál TN.cz získal EXKLUZIVNÍ VIDEO z hotelového pokoje v Hurghádě. Jsou na něm natočeny elektrické spotřebiče, které měla rodina Petra Kramného k dispozici na tragické dovolené.

Jak přesně zemřely Monika Kramná a její dcera Klárka? Česká policie je přesvědčená, že je zabila elektřina a že v tom mám prsty otec rodiny Petr Kramný. Ten od začátku svou vinu ale popírá a tvrdí, že celá jeho rodina byla během dovolené otrávena neznámou látkou. 
 

Policie ale uvedla, že pitva prokázala, že Monika Kramná a Klárka Kramná měly na těle stopy po zásahu elektřinou. Jak ale přesně obě ženy zemřely? To je otázka i pro české kriminalisty. Dokonce nevylučují, že se do Hurghády budou muset znovu vypravit, aby zrekonstruovali, jak elekřina přesně zabíjela.
 

Jak zabíjí elektřina? Čtěte ZDE!
 

Mohl do vany spadnout fén? Nebo někdo propojil proud ze zásuvky s tělem obou žen? Oboje je podle oslovených odborníků možné, ale je to poměrně složitě proveditelné.  
 

Kramný zná detaily, jak ho Monika podváděla! Více zde!
 

Podívejte se na exkluzivní video z hotelu v Hurghádě. Ukazuje, jaké je vybavení na hotelovém pokoji, jaké jsou zde elektrospotřebiče. Kromě klimatizace a zásuvek je tu třeba fén. Za povšimnutí také stojí, v také vzdálenosti od vany se fén nachází. 
 

Mohla Monika Kramná zemřít právě takto? A jak pak zemřela její dcera Klára? Koupaly se obě ženy v osudný okamžik spolu? Nebo je to celé složitější? Šlo skutečně o vraždu, jak tvrdí čeští kriminalisté? Nebo třeba jen o nešťastnou náhodu?
 

Pokud bude Petr Kramný odsouzen za vyvraždění své rodiny, hrozí mu výjimečný trest. Počítat musí i s doživotím. Otázka je, zda opravdu zabíjel právě on a co se podaří policii u soudu prokázat. Jeho advokátka Jana Rejžková je přesvědčena, že její klient je bez viny. Že Klárku a Moniku nezabil. Je připravena svého klienta obvinění zbavit a dostat ho na svobodu - rozhovor s Rejžkovou najdete ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Co s vámi udělá zásah elektrického ohradníku pro dobytek

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.4. | 12:25 ludek patera
11
To je zase dramatické video a ta hudba...pochopil bych, kdyby to už byla ...
16.4. | 13:31 novus
-7
Poslechl jsem si tu Kramneho vypoved..Nechapu ty co vnem vidi necitelneho ...
14.12. | 17:45 mimozemstanet
0
Náhlasit nevhodný komentář
Čau Sami - 14.12. 14:03 samirita. Jsem rád že Tě tady po dlouhý době vidím. A vem jed nato, že Superman je taky Vilon (Badatel, Villon, DuLac, Paul.......) a kdo ví kdo ještě. Bezmozek, kterej przní každej jazyk. Ani ten svůj rodnej neovládá, hlavně že poučuje Čechy o český gramatice. Já sice ...
17.4. | 10:12 vilon1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Novus v románu, si veden jako pátrač inocsulreb, kterej svým vtipem pomůže inspektoru Jardovi, se dovědět pravdu, o medzinárodním zločinu, ,,le mystère du Nil,, taky se dostane slova i uklízečce Juse a Bobule, která obcovala z tajemním cizincem na střeše hotelu v Stodolní 8. Dodá to zápletce ...
17.4. | 09:52 novus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Tusit znamena pendrek vedet..
17.4. | 09:16 vaclla
3
Náhlasit nevhodný komentář
jarba1 8,17 tak na to ti tak skočim a co furt kramnaci melete o fenu
17.4. | 09:11 bobin135
3
Náhlasit nevhodný komentář
novus:, myslím že není třeba, já to tuším.
17.4. | 09:06 novus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
bobin--a kdo je vrah, to bys vedet nechtel?
17.4. | 09:00 bobin135
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravím ve spolek, vilon a pod jakým pseudonymem jsi v knize veden, jako vilon, nebo kokotman, nebo mafka?
17.4. | 08:50 novus
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Vilon! Doufam ze ses v tvem dile zminil i o mne! A ne zes ze mne udelal lumpa!!! I ja chci byt slavnej,vejit do dejin!! Nemohl bys tam propasovat jeste treba Jusu a udelat z ni mou manzelku?? Vsak i ona ma velke zasluhy na uspesnem vyreseni pripadu! Jsem nani pysnej!! A ty bud taky! Radim ti ...
17.4. | 08:50 Jana Zdamlová
3
Náhlasit nevhodný komentář
bobule,má to trvat dlouhou dobu a za tu dobu se někdy přeřekne a potom vyklopí všechno.Stále si myslím že to nevymyslel sám,někoho kryje a nechce ho prozradit.Když měla Monika odřené záda musel ji tahat po zemi.Určitě už vypila nějaký jed a potom ještě použil elektriku aby byla jistota.
17.4. | 08:42 vilon1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Pravda a láska vítězí vždy, jenom je taky pravda že se vítězství nedožijeme ani my a ani naši potomci. Jinak kauza tragedie v Hurghádě se potáhne velice dlouho, mám informace že možná i dva roky, důkazy nejsou, tak se musí někde najít. Má kniha případ vyřešila a všechno se dovíte z ní, mimochodem v ...