Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.3. 2011 11:36

Vyhrožoval likvidací skupině lidí! DOSTAL SEKÁČKEM DO HLAVY

Dvojím obviněním skončila potyčka muže (32), který opakovaně napadal a vyhrožoval fyzickou likvidací skupince popíjejících lidí ve stavební buňce v Brně. Jeden z napadených udeřil agresora sekáčkem na maso, dozvěděla se v pátek agentura Mediafax od brněnského policejního mluvčího Pavla Švába.

Potyčka se odehrála v noci na pátek v ulici Podhájí. "Dvaatřicetiletý muž tam opakovaně vnikl ke skupině pokojně popíjejících lidí ve stavební buňce," sdělil Šváb.

 

Muž některé lidi napadal a všem vyhrožoval fyzickou likvidací. "Jeden z napadených se natolik obával o život, že uchopil v blízkosti položený sekáček na maso a útočníka udeřil," informoval Šváb.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na manžela zaútočila sekáčkem, dostala 5 let

 

Útočník po úderu zmizel. Osazenstvo chatky se zevnitř zabarikádovalo a přivolalo policisty. Ti nakonec zjistili, že útočník skončil v nemocnici s lehčím poraněním hlavy.

 

Situace skončila dvojím obviněním. "Nezvaný host se dopustil trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, porušování domovní svobody a násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci. Jedenašedesátiletý muž, který se bránil sekáčkem, se bude zodpovídat z ublížení na zdraví z omluvitelné pohnutky," zakončil mluvčí.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz