Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 11. 2011

Žena zabodla příteli do krku nůž! Odmítla mu zavolat pomoc!

Vrchní komisař kriminální policie Královéhradeckého kraje v těchto dnech obvinil šestadvacetiletou ženu z Rychnovska z pokusu vraždy za to, že v Třebechovicích pobodala muže. Uživatelce drog hrozí až 18 let vězení, řekla v pátek agentuře Mediafax mluvčí krajské policie Lenka Burýšková.

Tragédie se stala v úterý v nočních hodinách v bytě jednoho z domů v Třebechovicích pod Orebem na Královéhradecku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

100x bodla adoptované dítě šroubovákem


"Obviněné je kladeno za vinu, že po předchozí slovní hádce a pod vlivem alkoholu napadla v bytě sedmadvacetiletého muže, se kterým zde společně bydlela. Muže nejprve několikrát udeřila do horní části těla kovovou baterkou a kromě zhmožděnin mu přitom způsobila i tržnou ránu na hlavě. Poté odešla do kuchyně pro nůž, kterým bodla muže do oblasti krku," uvedla mluvčí.


Ani přes naléhání poškozeného mu útočnice nezavolala pomoc. Těžce zraněnému muži se krátce nato podařilo utéct z bytu oknem a pomoc mu přivolali až lidé, které potkal na ulici. Jeho zranění si vyžádalo urgentní operační zákrok v nemocnici, kde je dosud hospitalizován.

 

PSALI JSME:

BESTIE! Dcera UBODALA matku! Bodla ji ŠEDESÁTKRÁT!


Žena se již v minulosti dopustila násilného jednání. Pro policisty je mimo jiné známá jako uživatelka alkoholu a drog. Ke zločinu, jehož motivem byly osobní vztahy, se přiznala. Soud na ni uvalil vazbu. Pokud se prokáže její vina, hrozí ji až 18 let vězení.

tn.cz / Mediafax