Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2011

Žena ze Zlína našla u nájemníka GRANÁT!

Granát, náboje a zbraně objevila ve středu v pokoji svého nájemníka dvaašedesátiletá žena ze Zlína. Agentuře Mediafax to uvedla mluvčí Městské policie Zlín Šárka Škubalová.

Žena po nálezu ihned přivolala strážníky. "Hlídka zjistila, že v pokoji osmapadesátiletého nájemníka byly kromě náboje a sáčku s ostrými náboji i pepřový sprej, dva bajonety a sekáček na maso," dodala Škubalová.
 

Majitelka rodinného domu se k nálezu dostala díky tomu, že nájemník nedodržoval dohodu o ubytování a neplatil. Proto jej chtěla přestěhovat do jiné místnosti. A najednou v pokoji objevila zbraně a výbušniny.

ČTĚTE TAKÉ:
STRACH V NORSKU! Policie zatkla muže, který měl doma ZBRANĚ A VÝBUŠNINY!

 

Vzhledem k podezření z trestného činu nedovolené ozbrojování si případ převzali republikoví policisté a na místo dorazili i pyrotechnici. Ti ale nakonec zjistili, že muž neměl v šuplíku uschovaný granát, ale jen jeho obal bez zapalovače a trhaviny. I tak ho ale odvezli k odborné likvidaci. Ostré tak byly pouze náboje do kulometu. "Podle všeho se bude jednat jen o přestupek. Případem se nadále zabýváme," dodala policejní mluvčí Jana Bartíková.

tn.cz / Mediafax
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?