Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.6. 2009 08:51

Žila v pražském bytě s mrtvolou. Smrt zapíjela alkoholem

Duševně nemocná žena žila v bytě s mrtvolou
Zdroj: Mediafax
S mrtvolou druha žila žena čtyři dny v bytě v pražských Kobylisích.

S mrtvolou šestapadesátiletého druha žila čtyři dny žena v bytě v činžovním domě v ulici Ke Stírce v pražských Kobylisích.

Nález nebožtíka oznámili na tísňovou linku v pondělí před desátou hodinou večer známí, kteří přišli na návštěvu.


Družka je podle sousedů mentálně zaostalá. "Nechtěla si asi připustit, že muž je po smrti, nález těla oznámili policii až lidé, kteří u nich byli na návštěvě," řekl kriminalista z výjezdové skupiny.

 

 

Kvůli podezření z násilné smrti byli přivoláni specialisté z pražské mordparty a soudní lékařka. "Lékařka ale vyloučila cizí zavinění smrti," uvedl kriminalista s tím, že vše ještě musí potvrdit nařízená pitva.

 

 

Duševně nemocná žena žila v bytě s mrtvolou
Zdroj: Mediafax

 

Mrtvý muž byl spolu s bratrem spolumajitelem činžovního domu, kde měli každý svůj byt a zbylé pronajímali. "Nechtěla mě k bráchovi vůbec pouštět," řekl bratr zemřelého.

 

"Naposledy jsem za ním chtěl jít před čtyřmi dny, ale ona mě nepustila dovnitř, že prý bratr leží a nechce mě vidět, byla na hlavu a věčně opilá," dodal.

 

Zápach z mrtvoly vyburcoval sousedy

 

S manželem se nechtěla rozloučit ani čtyřiapadesátiletá žena z Ostravy, která žila v bytě na ostravském sídlišti Dubina několik dní se zapáchající mrtvolou manžela. Zápach byl ale podezřelý sousedům, kteří se proto vydali do bytu podívat.


Mrtvý muž podle kriminalisty ležel v bytě asi čtyři dny. “Žena tvrdí, že si úmrtí nebyla vědoma. Domnívala se, že muž spí,“ informovala mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.
 

Zastlal ji do peřin

 

Tři dny ve svém pokoji ukrýval mrtvou kamarádku loni muž z Karviné. Přítelkyni po sexu zavraždil a poté ji zastlal do peřin. Teprve po třech dnech našli oběť jeho rodiče, kteří přivolali policii. Soud ho poslal na 13 let do vězení.

Dokonce rok a půl žila v před sedmi lety s mrtvým sedmašedesátiletým manželem také žena z Vacovska v jižních Čechách. Věřila v okultní síly, proto se prý těla odmítla vzdát. Mrtvolu v rozkladu uchovávala na půdě.
 

gib TN.cz