Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.7. 2009 15:29

Znásilnil manželku z Chebu. Unesl ji i s dětmi do Německa

Muž údajně unesl matku se dvěma dětmi z Chebu do Bavorska. Po cestě ji znásilnil a rodinu pak nechal na odpočívadle.

Devětatřicetiletou matku a její dvě děti údajně unesl z Chebu k bavorskému Řeznu třicetiletý muž. Podle agentury DPA to v úterý sdělila řezenská kriminální policie.
 

Muže podezírá i z toho, že ženu po cestě v noci na dnešek znásilnil. Mluvčí chebské policie Martina Hrušková uvedla, že o případu zatím nemá žádnou informaci.
 

Třicetiletý muž údajně matku se dvěma dětmi unesl v západočeském Chebu. Žena ho pak prý musela svým autem odvézt 140 kilometrů do Bavorska.
 

Muž po cestě ženu v noci na úterý podle kriminalistů znásilnil. Kde byly v tu chvíli děti, zatím není známo.
 

Nedaleko dálniční křižovatky u Řezna údajný pachatel tři oběti zanechal a uprchl. Policie sdělila, že ho při následném pátrání zadržela. Bližší podrobnosti ale zatím nejsou známy.

 

Únosy dětí bohužel nejsou u nás raritou. V polovině července policie zadržela rodiče, kteří unesli syna z Dánska do Česka.
 


V minulém roce unesla trojčata ze Zlínska do Anglie jejich matka. O vydání chlapců otci musí rozhodnout soud. Více si přečtěte zde.
 

V říjnu minulého roku se zase muži, kteří se vydávali za protidrogové policisty, pokusili unést servírku. Ta jim ale utekla. Policie únosce brzy zatkla. Na obrázky ze zadržení se podívejte na videu.

 

vrl tn.cz / ČTK