Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2014 08:26
Nedával si pozor

Zradí Kramného milenka? Kateřina spolupracuje s policií

Petr Kramný a Kateřina
Zdroj: TV Nova

Petr Kramný může v případě odsouzení za vraždu manželky Moniky a dcerky Klárky v egyptské Hurghadě dostat až výjimečný trest. Do vězení ho dost možná může dostat jeho milenka Kateřina, která začala spolupracovat s policií.

Petr Kramný, který je obviněn z vraždy manželky a dcery v Hurghadě, si prý po svém návratu do Česka přestal dávat pozor. A teď dost možná na to doplatí. Jedním z důkazu proti němu, mají být SMS zprávy, které posílal své přítelkyni Kateřině.

 

"Usvědčují ho hlavně jeho SMS zprávy, které zaslal své přítelkyni Kateřině. To je pro vyšetřovatele asi nejdůležitější vodítko," uvedl Blesku zdroj blízký vyšetřování.
 

Co v nich stálo? Naznačil v Petr Kramný nich, či se dokonce přiznal, že může mít na smrti blonďatých andílků Moniky a Klárky podíl.
 

Dalším důkazem proti Petru Kramnému může být i jeho vlastní výpovědi. Celou dobu tvrdil, že Monika s Klárkou zemřely na otravu a celý den jim prý bylo špatně. Pitva to ovšem vyloučila a ukázala, že obě Češky někdo zabil elektřinou.
 


Monika s Klárkou zemřely v hotelovém komplexu Titanic Palace v egyptské Hurghadě 30. července 2013. Jejich smrt je obestřena tajemstvím. Egyptská policie se několik měsícům případem zabývala, ale nakonec ho odložila. Podle posledních informací však celý případ Egypťané obnovili a znovu otevřeli. Vyšetřování vedli i čeští kriminalisté, kteří v polovině února zadrželi Petra Kramného a obvinili ho z vraždy své manželky a dcery.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video: Těhotná milenka vlétla na svatbu a porvala se s nevěstou!

Koukněte: Takhle se svléká mladinká milenka Jiřího Langmajera

tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.4. | 11:30 ludek patera
5
Hrabě vilone, nebojte až se vyspí a nají váš přítel de-novus, jistě vám rád ...
1.4. | 09:50 hans von Stronhaim
-5
my zde v Provenci moc fandíme Kramnýmu, my víme že je nevinej a to se už brzo ...
2.4. | 08:29 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
de-vilon--nic noveho,vsichni prece vime ze ti nejlepsi cesi nikdy v Cesku zit nemohli!!
1.4. | 21:46 hans von Stronhaim
0
Náhlasit nevhodný komentář
gustavhusa 1.4.2014 16:34 gustave, spolu s Ptedem , Novusem a CeskouV patříme zde bes debat k tomu nejlepsimu co váš český národ za poslední bezmala století vyprodukoval,
1.4. | 17:51 nichts obernichts
3
Náhlasit nevhodný komentář
K udajne milence pana P.K.: myslim, ze v tomto smeru pana P.K. dost podcenujeme > "milenka" bude z nakladatelstvi, zrejme nasazena na "sepsani knihy" .., nevyjimam i vliv policie. V jinem smeru, podle meho nazoru, pana P.K. mirne precenujem > ze ...
1.4. | 17:09 nichts obernichts
5
Náhlasit nevhodný komentář
NEUVERITELNA EXKLUZIVNI ZPRAVA! PRAVE BYL NECECEKANE PROPUSTEN Z OSTRAVSKE VAZBY PETR KRAMNY, KTERY BYL PODEZRELY z dvojnasobne vrazdy sve manzelky a dcery. Tuto zpravu zverejnil na CT24 stani zastupce Vit Legersky, ktery byl zaroven hlavnim zalobcem teto kauzy! NEUVERITELNA EXKLUZIVNI ZPRAVA! ...
1.4. | 17:07 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Gusto,,masli maleho,nezoufej.Strc ho do ulu --a zabouchej!! Dzambulka bude mit radost a Rychtar ztrati narok!!
1.4. | 16:34 gustav
0
Náhlasit nevhodný komentář
NOVUS a VILON1- NEJHORSI TUPCI V DISKUSI, JESTE HORSI JAK RYCHTAR
1.4. | 15:38 Luisa Chevalier
1
Náhlasit nevhodný komentář
hvizdot 1.4.2014 13:37 ano, psala jsem všichni, tj. i mne a Vás nevyjímaje
1.4. | 15:13 vilon1
1
Náhlasit nevhodný komentář
hvizdot je vlastně chudák co potřebuje kolem sebe hlupáky aby mu žrali to co si vybájí, pokud jej odhalí, tak srší nenávistí k oponentovi, co nerespektuje jeho žvásty. Je to vlastně ubožák co si na něco hraje, ale nedokáže to obhájit.......
1.4. | 14:50 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hvizdote--Z lidi je treba delat blbce.Pak jsou snaze ovladatelni..A i Nove seto dari jak ty jsi toho dukazem..
1.4. | 13:48 Jana Zdamlová
0
Náhlasit nevhodný komentář
hvizdot,napsal(a) jste to dobře,já jsem to psala podobně,kdo tu nechce psát nemusí,povinné to není.Ale vždy se ozývají jen ti,kteří tu píší první.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme