Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.4. 2014 08:26
Nedával si pozor

Zradí Kramného milenka? Kateřina spolupracuje s policií

Petr Kramný a Kateřina
Zdroj: TV Nova

Petr Kramný může v případě odsouzení za vraždu manželky Moniky a dcerky Klárky v egyptské Hurghadě dostat až výjimečný trest. Do vězení ho dost možná může dostat jeho milenka Kateřina, která začala spolupracovat s policií.

Petr Kramný, který je obviněn z vraždy manželky a dcery v Hurghadě, si prý po svém návratu do Česka přestal dávat pozor. A teď dost možná na to doplatí. Jedním z důkazu proti němu, mají být SMS zprávy, které posílal své přítelkyni Kateřině.

 

"Usvědčují ho hlavně jeho SMS zprávy, které zaslal své přítelkyni Kateřině. To je pro vyšetřovatele asi nejdůležitější vodítko," uvedl Blesku zdroj blízký vyšetřování.
 

Co v nich stálo? Naznačil v Petr Kramný nich, či se dokonce přiznal, že může mít na smrti blonďatých andílků Moniky a Klárky podíl.
 

Dalším důkazem proti Petru Kramnému může být i jeho vlastní výpovědi. Celou dobu tvrdil, že Monika s Klárkou zemřely na otravu a celý den jim prý bylo špatně. Pitva to ovšem vyloučila a ukázala, že obě Češky někdo zabil elektřinou.
 


Monika s Klárkou zemřely v hotelovém komplexu Titanic Palace v egyptské Hurghadě 30. července 2013. Jejich smrt je obestřena tajemstvím. Egyptská policie se několik měsícům případem zabývala, ale nakonec ho odložila. Podle posledních informací však celý případ Egypťané obnovili a znovu otevřeli. Vyšetřování vedli i čeští kriminalisté, kteří v polovině února zadrželi Petra Kramného a obvinili ho z vraždy své manželky a dcery.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video: Těhotná milenka vlétla na svatbu a porvala se s nevěstou!

Koukněte: Takhle se svléká mladinká milenka Jiřího Langmajera

tn.cz / hmr