Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2012 15:23

Zvrhlý doktor Barták chtěl z vazby ven, ústavní soud jeho stížnost zamítl

Barták
Zdroj: TN.cz

Ústavní soud zamítl bez veřejného projednání stížnost lékaře Jaroslava Bartáka na uvalení vazby. Agentuře Mediafax to v pátek bez bližších podrobností potvrdila mluvčí Ústavního soudu Jana Pelcová.

Spolumajitel polikliniky v Praze-Modřanech je ve vazbě od loňského srpna kvůli trestnímu stíhán za sexuální napadání svých asistentek a dalších sedm trestných činů. Na vazbu si stěžoval u Ústavního soudu ČR, ale marně. Ve vazbě proto zůstává i nadále.


Prominentního člena pražské smetánky Bartáka justice stíhá za sedm útoků, kterých se údajně dopustil na sedmi ženách. Spolumajitel modřanské kliniky Barták je stíhán za znásilnění, sexuální nátlak, vydírání, nebezpečné vyhrožování, ublížení na zdraví, omezování osobní svobody a nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Hrozí mu až dvanáctileté vězení. Policie před několika dny předala státnímu zastupitelství návrh na podání obžaloby.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO MUSÍTE SLYŠET! Doktor Barták promluvil! VŠE O SEXU S ASISTENTKAMI I PROSTITUTKAMI!


Bartákovo odhalení iniciovala jedna z jeho bývalých asistentek Lucie, kterou prý lékař mučil a bil na dovolené na Filipínách. Dívka vypověděla, že ji vylákal do Asie pod záminkou pracovní cesty, tam ji bil, sexuálně napadal a vyhrožoval smrtí. Později se přidaly s oznámeními na Bartáka i další ženy.

 

Pražská policie zadržela lékaře, který účinkoval také v pornografickém filmu, loni koncem srpna na letišti v pražské Ruzyni po jeho návratu z dovolené.

 

PODÍVEJTE SE:

VIDEO: Chlípný doktor Barták v erotickém filmu! Točilo se zřejmě i na velvyslanectví Vatikánu!Po několikahodinovém výslechu ho obvinila a Obvodní soud pro Prahu 4 lékaře pak poslal do vazby. Soud souhlasil s argumentací žalobců a na Bartáka uvalil vazbu ze všech tří zákonných důvodů. Tedy proto, že by mohl uprchnout, ovlivňovat svědky nebo ve své trestné činnosti pokračovat. Barták tak proto nemohl být propuštěn ani na kauci.

maš tn.cz / Mediafax