Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.4. 2014 20:48
Dopis z Pankráce

Boss Jonák chce hrát v seriálu ULICE. Přečtěte si proč a kolik si za roli řekl

Dopis Ivana Jonáka - 1
Zdroj: TV Nova

Propuštěný boss a kdysi mocný muž pražského podsvětí Ivan Jonák byl v pondělí po 16. hodině propuštěn z vězení. Odpykal si osmnáctiletý trest za zosnování vraždy své manželky. A už spřádá plány, co bude dělat na svobodě.

Obávaný mafián a bývalý boss pražského podsvětí Ivan Jonák je na svobodě. Před svým propuštěním napsal podmínky, za jakých poskytne rozhovor. Uvedl mimo jiné to, že neposkytne žádný rozhovor zdarma. Za exkluzivní rozhovor adresovaný TV Nova nejdříve požadoval částku 100 tisíc korun za exkluzivitu, v závěru dopisu ale uvedl, že shání 120 tisíc korun, což by byl roční nájem, které by musel zaplatit své matce, aby mohl bydlet "ve svém bytě". 

V dopise dokonce vyjádřil přání, že by rád zkusil nějakou tu filmovou či seriálovou roli.. "Přijal bych roli padoucha ve vašem tv seriálu 'Ulice'. I to bych bral. A pro vás by to byl rovněž přínos!" napsal z pankráckého vězení Jonák. "Radši bych hrál v 'Doktorce z Dixie!, ale to nejde," pokračoval.
 

Dokonce uvedl, že hrát umí a "svého času ho chtěl i režisér James Cameron (režíroval např. Titanic či Avatara - pozn. red.) a teď po něm chce Vít Olmer, aby s ním pracoval na scénáři o něm".
 

15

GALERIE: Dopis od Ivana Jonáka

Zdroj: TV Nova

Dopis Ivana Jonáka - 1

Hodnocení:


 

Jonák v dopise tvrdí, že nemá žádný majetek a pokud nezíská nějaké peníze, stane se z něj bezdomovec, protože jeho matka prý po něm chce platit nájem 10 tisíc korun měsíčně. Na dlažbě nakonec nezůstane, protože v nejbližších dnech bude pobývat u své dcery. Je také možné, že odjede do zahraničí za svou přítelkyní, která žije na Srí Lance.
 


Bývalý majitel kdysi populárního Discolandu Sylvie Ivan Jonák si odpykal 18 let. Byl odsouzen za objednávku vraždy své manželky. Většinu svého trestu si odpykal ve Valdicích na Jičínsku, v posledních týdnech ovšem pobýval ve vězení na pražském Pankráci. Odkud byl v pondělí po 16. hodině propuštěn. Hned vzápětí jel položit květiny na hrob své manželky.
 


Jonák začínal před Listopadem 89 jako vekslák, po revoluci se stal obávaným bossem. Lidé ho obdivovali i se ho obávali. Po Praze běžně vozil nahé holky a vždy u sebe nosil pistol. Velice známá je jeho fotka z 90. let, kdy v jedné ruce drží svého dvouměsíčního syna a v druhé má pistoli. Jeho proslulé večírky v Discolandu Sylvie navštěvovaly i hvězdy šoubyznysu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otevřená zpověď herečky z Ulice: Prozradila, jak přišla o dítě i o ledviny

Jaroslava Obermaierová z Ulice slaví 68. narozeniny. Koukněte na její prsa

tn.cz / hmr