Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.12. 2013 19:41
Drsný vzkaz

Švagr zaútočil na Kramného: Prodává věci Moniky na netu a pláče, jen když je to potřeba!

Bratr Moniky vyhlásil válku Kramnému
Zdroj: TV Nova / Facebook
Slzy Petra Kramného jsou podle Moničina bratra jen nahrané.

Konec příměří. Tohle je skutečná válka. Mezi Petrem Kramným a rodinou Moniky začal otevřený boj. A nejde jen o dědictví.

Dlouho rodina Moniky Kramé mlčela a nechtěla se o smrti milované Moniky a Klárky mluvit. Dlouho také hájila Petra Kramného a věřila mu, že za smrt dívky a její maminky nemůže. Teď je ale všemu konec. Mezi Petrem Kramným a rodinou Moniky vypukla válka.
 

Reklama

Vyhlásil ji Moničin Bratr Radmil. Už Kramnému nevěří. "Co stojí za obratem? Jen to chováni švagra. Vy to nevidíte? Já, bratr mé sestřičky Moniky a strejda Klárky, nemůžu pochopit jak ten člověk dokázal přejít tuto hroznou ránu života. Ano, je mu do pláče, jen KDYŽ JE TO TŘEBA, a za zády se chová jako nic a ještě kolem sebe kope," řekl Radmil pro TV Nova.
 

Rodina nemůže Kramnému odpustit, jak se chová po návratu do Česka. "Nic mu není cizí. Kramný nabízel osobní věci Moniky ještě z Egypta po internetu. To hlava nebere, normálním myšlením ne. Normálni postižený otec se takhle nechová. Teď rozdává po známých Moničiny a Klárčiny oděvy, dokáže žít v bytě, kde prožíval, jak říká, krásné manželství," rozčiluje se bratr Moniky.
 

Právě o karvinský byt se strhne už brzy boj právníků. Kramný počítal s tím, že ho po manželce zdědí, ale tomu chtějí Moničini sourozenci zabránit za každou cenu. Naznačili mu to u notáře, u kterého se rozběhlo dědické řízení. Kramný prý od té chvíle začal zuřit.
 


"Mám plnou moc za naši rodinu. Domluvili jsme se s Kramným, že budeme jednat pouze spolu a vynechá mé rodiče, kteří to nesou velice špatně. Matka a otec jsou od prvního momentu ve velice špatném psychickém stavu. Kramný mi odsouhlasil, že se s otcem nebudou kontaktovat, ale opak je pravdou! Kontaktuje ho a tlačí na něho, proč? O co mu jde?" ptá se Radmil.
 


A co na tohle všechno říká sám Kramný? Už včera potvrdil informaci o tom, že mezi ním a příbuznými Moniky zuří válka. "Najednou se spolu nebavíme, nestojím jim za nic," řekl Blesku.


"Nechal jsem zastavit dědické řízení, dokud se nevyšetří smrt holek. Nemám peníze někoho vyplácet a přijde mi to nemorální,“ reagoval dnes .
 
 

vrl, kom TN.cz
Reklama