Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.11. 2014 08:48
skandální video

Byla to "viróza"! Zeman byl u klenotů opilý, prozradila Němcová

Miloš Zeman a Dominik Duka u korunovačních klenotů
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Miloš Zeman a Dominik Duka u korunovačních klenotů

Prezident Miloš Zeman byl podle poslankyně Miroslavy Němcové (ODS) při otevírání komory s korunovačními klenoty loni v květnu opilý. Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny to dnes řekla v internetové televizi DVTV.

Němcová to uvedla v souvislosti s vulgárními výrazy, které řekl prezident v neděli v rozhlasovém pořadu, a také zopakovala svoje nedávné tvrzení, že nad sebou Zeman ztrácí kontrolu.

 

Prezident při otevírání komory s klenoty viditelně vrávoral. Podle Hradu mohla za prezidentův špatný stav viróza, kterou se nakazil. Němcová je ale přesvědčena, za Zemanovou nejistou chůzí byla opilost. "Mohl vrávorat z jiných důvodů, ale poznala jsem to proto, protože jsem byla těsně vedle něj, a z toho dechu cítíte, jestli má virózu, nebo je tam jiný důvod," řekla poslankyně.

 

 

Jako tehdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny byla Němcová jedním z klíčníků a chvíli zvažovala, zda s klíčem neodejde a ceremoniál tak neukončí. nechtěla prý ale, aby na ní zůstal "cejch, že hrála nějakou svoji politickou a divnou hru".

 

Poslankyně v reakci na Zemanovy vulgarismy tento týden Lidovým novinám řekla, že Zeman nezvládá svoji ústavní roli a ztrácí nad sebou kontrolu. Odkazovala na na rozhovor Zemana v Českým rozhlase, ve kterém prezident použil několik velmi vulgárních slov. Za opakované použití vulgarismů, například když mluvil o ruské kapele Pussy Riot nebo služebním zákonu, Zeman sklidil kritiku politiků, médií i veřejnosti. Němcová v DVTV uvedla, že by se prezident neměl vymlouvat na to, že mluví sprostě i někdo jiný. Narážela tím na Zemanův argument, že pouze citoval ruskou skupinu nebo svého protikandidáta z prezidentské volby Karla Schwarzenberga (TOP 09).

 

Podívejte se na záznamy "Zemanovy virózy": 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.11. | 11:19 Petr Pundr
17
Tahle arogantní,nabubřelá modrá straka trpí asi demencí. Proč si asi na to ...
7.11. | 09:05 wewed
-14
Ha ha ha to je kolik vole.....Myslim,ze byt kdokoliv jiny v zamestnani pod ...
7.11. | 15:14 total7
1
Náhlasit nevhodný komentář
sigr už.nerejeme -držkou ma pravdu ani blbej ventilek si nedostal pokud si neuplatil no hnus musime počkat co tady komanči zaseli za 40 let,pak bude lip i socku ti zvednou neboj
7.11. | 15:09 sigr
1
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi-aliaz melm Nejsem sice až takový pamětník jako ty, ale paranoidníschyzofrenie je vážná záležitost. Doporučuji navštívit odborníka. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
7.11. | 14:42 sigr
5
Náhlasit nevhodný komentář
total7-ty meleš v tom případě septiky protože za vlád Havla, Klause Topolánka, Nečase korupce byli na vrcholu všech dob dějin. A to bude nějaký čas trvat než se toto vymýtí.
7.11. | 14:37 sigr
3
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi - to každý myslící člověk ví to se vysvětlovat ani nemusí ty TheMeleme hluchou slámu. Dějiny půjdou svou cestou.
7.11. | 14:29 total7
-3
Náhlasit nevhodný komentář
sigr to od tebe ani nečekam meleš hovna ale dovol abych vam připoměl za vlady Zemana se korupci v česku velice dařilo
7.11. | 14:17 pes-vegetarian
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Tony 13:54 ... souhlasím, že kdyby se dostali po revoluci ke slovu jen tuneláři, zloději a gauneři, taky bych ty klíče hodil do kanálu. Naštěstí se nic takového nestalo. Já vidím zemi, která je čistší, hezčí, svobodná a kde může člověk něco dokázat a nikdo mu v tom nebrání. Znám taky celou řadu ...
7.11. | 14:16 reypal
-4
Náhlasit nevhodný komentář
blbeczkyjova//chtělo by to nějakou novou myšlenku.No jo,ale z čeho ji vyloudit. Že.Hlava - dutý prostor a duní a duní.
7.11. | 14:11 sigr
4
Náhlasit nevhodný komentář
total7-Ty mamrdole, mnohé a jestli to nevíš vysvětlovat to tobě nebudu. Hahahahahahahahahahahahahaha
7.11. | 14:07 total7
-5
Náhlasit nevhodný komentář
sigr co ma vožralej Zeman společnyho s ods ty placko,
7.11. | 13:57 vlad-tepes
-4
Náhlasit nevhodný komentář
@golemzkyjova aka curaci hlava a multinick onanista. dejiny jdou spravnou cestou. nikdo uz nikomu nebude zabavovat majetek a prerozdelovat neschopnejm tupcum jako jses ty. mimochodem nechapu proc bolsevicky lejno jako ty, fandi milousovi. imponuje ti, kdyz je hlava statu permanentne nachcana podle ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme