Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.11. 2014 08:48
skandální video

Byla to "viróza"! Zeman byl u klenotů opilý, prozradila Němcová

Miloš Zeman a Dominik Duka u korunovačních klenotů
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Miloš Zeman a Dominik Duka u korunovačních klenotů

Prezident Miloš Zeman byl podle poslankyně Miroslavy Němcové (ODS) při otevírání komory s korunovačními klenoty loni v květnu opilý. Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny to dnes řekla v internetové televizi DVTV.

Němcová to uvedla v souvislosti s vulgárními výrazy, které řekl prezident v neděli v rozhlasovém pořadu, a také zopakovala svoje nedávné tvrzení, že nad sebou Zeman ztrácí kontrolu.

 

Prezident při otevírání komory s klenoty viditelně vrávoral. Podle Hradu mohla za prezidentův špatný stav viróza, kterou se nakazil. Němcová je ale přesvědčena, za Zemanovou nejistou chůzí byla opilost. "Mohl vrávorat z jiných důvodů, ale poznala jsem to proto, protože jsem byla těsně vedle něj, a z toho dechu cítíte, jestli má virózu, nebo je tam jiný důvod," řekla poslankyně.

 

 

Jako tehdejší předsedkyně Poslanecké sněmovny byla Němcová jedním z klíčníků a chvíli zvažovala, zda s klíčem neodejde a ceremoniál tak neukončí. nechtěla prý ale, aby na ní zůstal "cejch, že hrála nějakou svoji politickou a divnou hru".

 

Poslankyně v reakci na Zemanovy vulgarismy tento týden Lidovým novinám řekla, že Zeman nezvládá svoji ústavní roli a ztrácí nad sebou kontrolu. Odkazovala na na rozhovor Zemana v Českým rozhlase, ve kterém prezident použil několik velmi vulgárních slov. Za opakované použití vulgarismů, například když mluvil o ruské kapele Pussy Riot nebo služebním zákonu, Zeman sklidil kritiku politiků, médií i veřejnosti. Němcová v DVTV uvedla, že by se prezident neměl vymlouvat na to, že mluví sprostě i někdo jiný. Narážela tím na Zemanův argument, že pouze citoval ruskou skupinu nebo svého protikandidáta z prezidentské volby Karla Schwarzenberga (TOP 09).

 

Podívejte se na záznamy "Zemanovy virózy": 

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.11. | 11:19 Petr Pundr
17
Tahle arogantní,nabubřelá modrá straka trpí asi demencí. Proč si asi na to ...
7.11. | 09:05 wewed
-14
Ha ha ha to je kolik vole.....Myslim,ze byt kdokoliv jiny v zamestnani pod ...
7.11. | 15:14 total7
1
Náhlasit nevhodný komentář
sigr už.nerejeme -držkou ma pravdu ani blbej ventilek si nedostal pokud si neuplatil no hnus musime počkat co tady komanči zaseli za 40 let,pak bude lip i socku ti zvednou neboj
7.11. | 15:09 sigr
1
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi-aliaz melm Nejsem sice až takový pamětník jako ty, ale paranoidníschyzofrenie je vážná záležitost. Doporučuji navštívit odborníka. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
7.11. | 14:42 sigr
5
Náhlasit nevhodný komentář
total7-ty meleš v tom případě septiky protože za vlád Havla, Klause Topolánka, Nečase korupce byli na vrcholu všech dob dějin. A to bude nějaký čas trvat než se toto vymýtí.
7.11. | 14:37 sigr
3
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi - to každý myslící člověk ví to se vysvětlovat ani nemusí ty TheMeleme hluchou slámu. Dějiny půjdou svou cestou.
7.11. | 14:29 total7
-3
Náhlasit nevhodný komentář
sigr to od tebe ani nečekam meleš hovna ale dovol abych vam připoměl za vlady Zemana se korupci v česku velice dařilo
7.11. | 14:17 pes-vegetarian
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Tony 13:54 ... souhlasím, že kdyby se dostali po revoluci ke slovu jen tuneláři, zloději a gauneři, taky bych ty klíče hodil do kanálu. Naštěstí se nic takového nestalo. Já vidím zemi, která je čistší, hezčí, svobodná a kde může člověk něco dokázat a nikdo mu v tom nebrání. Znám taky celou řadu ...
7.11. | 14:16 reypal
-4
Náhlasit nevhodný komentář
blbeczkyjova//chtělo by to nějakou novou myšlenku.No jo,ale z čeho ji vyloudit. Že.Hlava - dutý prostor a duní a duní.
7.11. | 14:11 sigr
4
Náhlasit nevhodný komentář
total7-Ty mamrdole, mnohé a jestli to nevíš vysvětlovat to tobě nebudu. Hahahahahahahahahahahahahaha
7.11. | 14:07 total7
-5
Náhlasit nevhodný komentář
sigr co ma vožralej Zeman společnyho s ods ty placko,
7.11. | 13:57 vlad-tepes
-4
Náhlasit nevhodný komentář
@golemzkyjova aka curaci hlava a multinick onanista. dejiny jdou spravnou cestou. nikdo uz nikomu nebude zabavovat majetek a prerozdelovat neschopnejm tupcum jako jses ty. mimochodem nechapu proc bolsevicky lejno jako ty, fandi milousovi. imponuje ti, kdyz je hlava statu permanentne nachcana podle ...