Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 9. 2014
soutěž krásy

ČESKÁ MISS VIETNAM: Toto jsou nejkrásnější "české Vietnamky"!

Miss Vietnam České republiky
Zdroj: ČTK
Miss Vietnam České republiky

Vietnamci žijící v Česku si volili nejkrásnější dívku. Miss Vietnam České republiky se nakonec stala Hana Maiová z Ostravy.

Vítězkou Miss Vietnam České republiky se stala jednadvacetiletá Hana Maiová z Ostravy. První vicemiss je Le Ha, třetí skončila Nguyen Thu Trang. Finále soutěže za účasti deseti soutěžících se uskutečnilo dnes večer v nabitém kulturním sále Dong Do v areálu obchodního centra SAPA v Praze. Titul Miss Sympatie získala Nguyen Thi Thanh Huong, která nadchla publikum interpretací ústřední písně z filmu Titanic.
 

Maiová vedle hlavní soutěže vybojovala tři dílčí tituly. Díky malé přehlídce pěti vlastních modelů se stala Miss Talent, odnesla si rovněž šerpy a korunky za Miss Ao Dai (vietnamský kroj) a Miss Fashion. Se 173 centimetry byla nejvyšší ze všech finalistek. Vedle módy se zajímá o jógu, plavání a historii.
 

 

Vítězka, které přineslo štěstí číslo čtyři, nejvíce zaujala třináctičlenou porotu, v níž usedli mimo jiné manželka vietnamského velvyslance Pham Ngoc Tram nebo europoslanec Jan Zahradil. Finálový večer v češtině i vietnamštině společně moderovali Jakub Železný a 1. vicemiss z této soutěže z roku 2009 Nguyen Thu Trang, jmenovkyně letošní 2. vicemiss.
 

Devět dívek z České republiky a jedna ze Slovenska se v programu prokládaném tanečními a hudebními vystoupeními představilo ve čtyřech disciplínách. Prezentovaly své půvaby a dovednosti v tradičním vietnamském kroji, ve večerních šatech z dílny módního návrháře Luďka Hanáka, ve volné disciplíně a při promenádě v plavkách.
 

Soutěž Miss Vietnam Česká republika, která je otevřena pro dívky z celé Evropy, se uskutečnila počtvrté. Poprvé byla v roce 2009. Od roku 2010 se koná ve dvouletých intervalech. Společně ji pořádají Svaz Vietnamců v České republice, společnost Viet Media a neziskové organizace Info-Dráček a Development Worldwide.

tn.cz / ČTK / gar

Diskuze

2.10. | 06:45 Miroslav Fojtík
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nechaly jsme si tady cikáni,dobře nám tak,nyní si tady necháme Vietnamci,dobře nám tak,jednou nás z vlastní země vyženou,dobře nám tak,je to naše hloupost,hlavně aby jsme vypadaly hezky před Evropskou unií že.
30.9. | 17:08 pepekmartin
-2
Náhlasit nevhodný komentář
jo Vietnamci nám tady ukazují jak si tady žijí !jak se dá přijít k penězům neplacením daní,šizením na clech ,drogách.. a ještě nám budou ukazovat prostitutky jako miss! kdy stát začne bojovat proti této entitě pořádně!je to jen nekalá konkurence a mafie,která okrádá tento stát..Vietnamci tady ...
29.9. | 18:25 cornx
0
Náhlasit nevhodný komentář
Fotky z promenády v plavkách by nebyly?
29.9. | 08:43 lenka nováková
3
Náhlasit nevhodný komentář
Proč nikoho spíš nezajímá,jak se tu žluťáci roztahují,stát tiše podporuje jejich daňové úniky ???To, že si tu pořádají Miss mě opravdu nezajímá....Spíš by mě zajímalo, jestli se jednou dočkám vlády,co vymyslí něco pořádnýho a konečně tu nebude takový bordel.